Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Unde lucram ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
FireChief
cred ca e important sa ne ajutam in caz de nevoie ,colegial si prieteneste,unii pe altii daca e necesar vreodata in viata....pentru asta e nevoie sa stim ...unde lucreaza colegii si prietenii nostri de pe forum...
incep eu...pompieri bucuresti ,grupul 3 interventie,breaza 79 (calea vitan)
FlorinG
Sper ca de serviciile tale să nu fie nevoie.... (sic) smile.gif
Alstom Transport, ms electronist, Preciziei 17 Militari
ramm
Albergo Contract, reprezentant vanzari
FireChief
se pare ca majoritatea posesorilor de reno sunt someri sad.gif
....asta inseamna ca a crescut ceva nivelul de trai in tara noastra biggrin.gif
adip
QUOTE(apostol_emil @ 4 Mar 2007, 20:30)
se pare ca majoritatea posesorilor de reno sunt someri  sad.gif
Nu neaparat! Azi e duminica si majoritatea posesorilor de reno nu lucreaza smile.gif
adi_0434
sc arctic sa gaesti
daca aveti nevoie de produse arctic beko akai blue sky ardem etc.,poate va ajut cu o reducere de 30%
Fuzz
Student anul 3 UTCB - DILSC (adica aia care invata in engleza) - se pune ?biggrin.gif
FireChief
se pune ...traduceri etc smile.gif
Fuzz
Merge si cu traduceri, desi eu sunt la inginerie civila, nu la Traducere si Interpretare tongue.gif
Zazie
Piscine, saune, spa.
si obiectul 2 de activitate: Lotto, tricouri, maieuri, chiloti. smile.gif
FireChief
cind imi fac vila ...te caut biggrin.gif
kata_voiku
Se vede in poza tongue.gif
FireChief
asta am banuit dar la ce dealer? daca nu e secret tongue.gif
kata_voiku
Prefer sa nu...
Tin pt mine smile.gif, nu e secret dar nu vreau interpretari eronate...cum scrie si in profile, sper sa ofer informatii competente membrilor forumului si atat !
Deci cu informatii legate de aceasta marca va stau la dispozitie oricand !
FireChief
ok!
Mutzunache
Telecomunicatii, Orange, Vodafone, Cosmote, etc, nu prea am cu ce sa va ajut..decat daca vreti sa aveti internet la cucuietii din deal, sa va trimit o echipa sa va instaleze o antena....
FireChief
nu se stie cind ne refugiem in munti si incepem rezistenta smile.gif
Io_mi_s
Distributie medicamente Gl., Br., Vn., Bz. (in special)
CGB
o copie dupa cartea de vizita. daca aveti nevoie.
FireChief
directore esti criminal radmasa.gif ...
care e obiectul de activitate? cool.gif
CGB
vînd fîn
icon_mrgreen.gif
FireChief
adica..iarba tongue.gif
CGB
taci.gif
sylvester
broker de credite bancare
dispeceru
postez eu pt. UXE
e programator web wink.gif
UXE
iar eu ptr domnul nistor.....

e dispecer ...
Madriann
Automatizari industria petroliera (on-shore/off shore).
dispeceru
operator-dispecer
Laurentziu83
QUOTE(apostol_emil @ 4 Mar 2007, 18:14)
incep eu...pompieri bucuresti ,grupul 3 interventie,breaza 79 (calea vitan)
*


SPOR LA FRECAT MENTA !!!!
(asa ma roaga un prieten politist la o sectie sa-i urez intotdeauna)

Diverse maruntisuri la o firma de comert, gen contabilitate, inventarieri. La vara, dupa ce dau licenta, sper sa scap de domeniul financiar, ca nu-i de mine, si sa intru in cel auto sau ceva asemanator. Momentan pot sa va asigur discount de 7% la sacii de mancare pentru caini si pisici. biggrin.gif mai mult, nu. sad.gif
FireChief
ar fi fost bine sa avem timp s-o frecam...menta binenteles....din pacate avem destul de munca sad.gif
sorin
DHL-HUB Brussels,sofer pe diferite mijloace(utilaje) de transport,nu frec menta biggrin.gif
AlexC
Manager de proiect la o firma de IT. Menta e pentru cei care isi fac timp sa o frece :-)
richie
QUOTE(kata_voiku @ 4 Mar 2007, 23:32)
Prefer sa nu...
Tin pt mine smile.gif, nu e secret dar nu vreau interpretari eronate...cum scrie si in profile, sper sa ofer informatii competente membrilor forumului si atat !
Deci cu informatii legate de aceasta marca va stau la dispozitie oricand !
*



Nu bag mana in foc, dar dupa balustrada aia, ar putea fi Meridian Vest. smile.gif

Cat despre mine....director tehnic la o firma de distributie echipamente de telecomunicatii. Si-n timpul liber detin cateva retele de CATV, net si telefonie. Deocamdata in mediu rural, dar in curand va pot ajuta cu preturi bune in Buzau si in Tg Jiu.
CT-84-LEU
ProCA Romania - Distributie IT - Asistent Vanzari Constanta.

Si mai nou ma irita ceva! BENQ! Nesimtirea!! Ia uitati reclama : "Monitoarele LCD BenQ sunt primele din industrie care primesc logo-ul "Works with Windows Vista" care asigură fiabilitate, stabilitate, securitate și instalare potrivită."

fratilor, pe mine reclama de obicei ma sensibilizeaza....imi plac marmotele chiar daca nu inteleg ce legatura au cu ciocolata si cu ursii si ma duce cu gandul la perversiuni in blana,inteleg ca o cafea poate sa trimita aroma pana in cer la Mos Cracila care se indragosteste de o pustoiaca de 14 ani ....pedofilie... dar sa pui pe un monitor vista certified si sa te lauzi ca e stabil si sigur si fiabil cu asta deja ma arunca in aer...imi creste tensiunea pana la refuz! MI-a stricat ziua excl.gif

Cu stima!
ramm
Revin si eu cu completare, dotari hoteliere, restaurante, baruri si spalatorii profesionale
diesel_power
Daca sunt student se pune?
UPB-AC biggrin.gif Adica Universitatea Politehnica Bucuresti - Facultatea de Automatica si Calculatoare specializarea Calculatoare.

Va pot sta la dispozitie cu ... si cu ... si cam atat smile.gif
vali79m
Lucreaza cineva la TNT Romania?
daca da, sa imi dea si mie un PM.
Multumesc
Vio
Asist. univ. si doctorand la Universitatea din Freiberg, Bundesland Sachsen/Deutschland...
AlexC
Vio, duminica trec prin Dresda in drum spre Leipzig, ca sa iau o masina SH pentru tata. Plec spre tara inapoi marti dimineata.

Daca ai ceva de trimis in tara da-mi PM. Poate ma ajuti acolo cu un GPS ieftin pe care sa mearga iGO :-)
uncle
scafandru la icab happy.gif
AlinD
Director IT si Imagine - www.gloriagrup.ro

- proiecte de imagine
- servicii web, IT
- consultanta pt sisteme de management (standarde ISO)
- finantari nerambursabile, etc
alx
Consultanta Constructii.
sqryn
Testare software
ciprian burlacu
Bugetar, marinar, actualmente la submarinul "Delfinul".
strumfuadi
bai da ce topicuri. blink.gif
din acelasi ciclu, urmeaza: "ce facultati a-ti (asa se scrie acuma, e la moda cool.gif ) terminat", "mancati seara si daca da ce anume?", "folositi hartie igienica cu 1-2-3-X straturi sau biletul de tramvai?".
etc, etc, etc.

ps: lucrez la patron si'mi place. vin, fac treaba, plec si'mi vad de viata mea. daca esti patron nu mai ai viata, "biznisu" iti mananca neuronii. muncim ca sa traim si ca sa ne bucuram de viata si de timpul liber nu traim ca sa muncim si sa ne ingropam in birouri pana la 9 seara
friday13
Sunt nou aici...Destul de interesant si util pt mine acest forum...mai ales ca imi doresc achizitionarea unui Megan 1,5Dci/100 CP....

Revenind la subiect...Firma specializata in promovarea exportului si atragerea de investitori straini...director relatii externe...

Daca va pot ajuta cu ceva, va stau la dispozitie... smile.gif
FireChief
@strumfuadi
topicurile care nu-ti plac poti sa le ocolesti sau sa le ignori....ideea acestui topic,daca l-ai citit,este ca atunci cind putem sa ne ajutam ...colegial si prieteneste
daca ti se pare ciudat topicul afla ca altor citeva zeci de forumisti nu li s-a parut....dar probabil ca noi avem o problema...
cu privire la intrebarile din acelasi ciclu scrise de tine...las colegii sa aprecieze !
bashtalu
salutare,

ma bag si eu in seama, lucrez la o banca, ce banca? in curand va avea pozitia 3 in piata din Ro

Regards,
FireChief
te-asteptam cu niste bonusuri pentru forumisti smile.gif
VPP
Telecomunicatii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.