Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Timisoara
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
mikipet
in judetul timis chiar nu sunt doritori de o intalnire?ia sa vedem,cine se inscrie?
Fiu
Eu ma inscriu. Unde si cand ?
s_j_teo
O.K. cand?Propune o data si sa vedem cati se inscriu!
Bogdan
As veni si eu..
Fiu
Dupa cate se pare nu se inghesuie nimeni la intalnire.
Pacaaaaaaaaaaat!!!!!!!
Fiu
Oricum sper ca lista ramane in continuare deschisa pentru inscrieri.
prOZac
ma inscriu si eu numai sa stiu cand si unde
petit rs
M-as inscrie si eu ...,dar sincer nu stiu unde ,cand ? biggrin.gif
nikoro
Si eu as fi interesat... Dati un semn pe mail, ca nu stiu cand voi mai intra pe forum tongue.gif (niko25ro at yahoo.co.uk).
prOZac
nu se mai anunta nimeni????????toata lumea e ocupata?pacat:((
sagetator
Daca va place Stana de Vale, eu chiar pot sa organizez o asemenea intalnire. Ar fi chiar fain sa ne vedem bihoreni cu timisoreni la o asemenea iesire. smile.gif
adi_ar
Adica cum? No, io bag sama ca vreti sa va punem taxa de tranzit pin' Arad si me't sanatosi pin' Faget-Brad! biggrin.gif

Moderatori nu trageti, da' asa-i textu', nu e "mess" !!!
catalin_tm81mis
ma bag si eu la o intalnire din asta ca tot timisorean sunt
poate ne mai adunam pe forum si stabilim o prima intalnire pe vara asta
dogy_10
daca vine masina ma bag si eu.....dar mai in vara....prin iulie sigur o sa se organizeze ceva dar sa fie mai multi
dogy_10
nu mai vine nimeni din tim?
mihye
Unde?
allinn
ar fi frumos sa se organizeze o intalnire in timis.......
dogy_10
prima data sa vedem daca sunt doritori......apoi vedem unde, ce si cum

pana acum suntem 4
s_j_teo
Si eu!
schluppi
Si eu sunt interesat (in Timis)
mikipet
salutare timisoreni! posesori de clio symbol si nu numai m-am gandit sa ne intalnim in aceasta duminica-24.06.2007 orele 19 in timisoara ,locatia: sa zicem pub 33- gheorghe lazar ,am sa va arat ceva interesant la a mea masinuta si sa mai schimbam ceva vorbe la un suc. ok? eu sunt Miki (miki_petcov@yahoo.com)
catalin_tm81mis
1. mikipet
2.catalin_tm81mis
3.dogy_10
.....
ramane pe duminica la 19 pe gh. lazar
sa vedem cine se mai baga
s_j_teo
1. mikipet
2.catalin_tm81mis
3.dogy_10
4.s_j_teo
.....
ramane pe duminica la 19 pe gh. lazar
sa vedem cine se mai baga
mikipet
ok than, posesori de masini cu romburi in fata ne vedem duminica. pe curand! cool.gif
mihye
me too
prOZac
sa mor de ciuda nu alta.......pleaca omu din judet exact in ziua cand se anunta intalnire clio sad.gif((((((. care aveti mess bagati si id danu_radu (primesc mai repede vestile decat pe forum) si anuntati-ma va rog de urmatoarea intalnire.mare mutlumire si scuze ca nu am ajuns si eu.chiar mi-as fi dorit
catalin_tm81mis
eh a fost fain....prima oara ...3 oameni .....4 masini...inceputul e greu
incet incet poate ajungem la o gasca mai mare si o intalnire periodica (daca nu saptamanal macar lunar) grouphug.gif


L.E. ai dreptate sandman_ am fost 4 oameni 3 masini emotionat.gif
mikipet, dogy_10, mihye si eu
sandman_
3 oameni si 4 masini? Cine a condus stereo? biggrin.gif
sexyrat
Vin si eu, dar masina ii la Oradea. Am un trabant totusi.
tibidragomir
Da-ti un mail si mie cand se mai intampla ceva in TM - tibidragomir@yahoo.com
prOZac
nu se mai aduna nimeni la vreo intalnire?
Razor
Sunt si eu pentru intalniri.

Dar, hai sa ne organizam putin, eu zic sa facem o lista de mailuri, eventual cu tel, cu fiecare doritor ca sa putem comunica mai eficient.

Ce ziceti?
sandman_
nu vreau sa ma bag peste voi, la Timisoara, insa o comunicare fructuoasa se poate realiza aici, pe acest topic, pentru ca de-aia a fost creat. Chiar mult mai eficienta decat printr-o lista de mailuri...
dogy_10
pai in primul rand trebuie gsita o locatie accesibila.....de preferat o parcare libera....apoi o ora pt intalnire, pe caldurile astea cred ca seara ar fi cel mai potrivit....apoi o data si dupa ce toate astea au fost stabilite sa vedem cine se baga.....sa vedem propuneri
Razor
@sandman_ : ideea era sa putem comunica real-time, cel putin la inceput pana ne cunoastem si reusim sa ne sincronizam. Dupa cum e vorba, "La inceput e mai greu..."
Iar forumul, nu stiu cat de frecvent e accesat de toti membri doritori de intalnire, si in ideea asta ziceam ca poate mailul/YM e mai frecvent utilizat.
catalin_tm81mis
mai e si canicula, lumea nu are chef de iesit chiar si seara cand se mentine peste 25 de grade afara, mai sunt si plecati in concediu, unii ca dogy_10 sunt cu bacu si admiterea.
eu sunt la lucru pana pe la 4-5, toata ziua ma vedeti pe mess la catalin_tm sau pe mail la catalin_tm@yahoo.com
si ca sa vin cu ceva concret propun vineri 27.07.2007 seara la ora 21.00 in parcarea de la muzeul satului (gradina zoologica), padurea verde
avem parcare, teren de fotbal, umbra sa ne ascundem de caldura si ceva terasa era pe acolo (nu mai stiu exact care e deschisa si la ora aia da un suc gasim noi) grouphug.gif
dogy_10
sustin propunerea lui catalin....ne vedem pe 27
prOZac
yuupeeeeeey......sustin si eu propunerea.Sper sa fie amandoua masinile mele in zona sa pot veni "stereo". So ramane pe 27
dogy_10
deci pana acum suntem asa:

1 catalin_tm81mis
2 dogy_10
3 prOZac

sa speram ca lista va continua
Razor
Pe 27 nu sunt in Timisoara, dar poti sa ma adaugi la lista de doritori de intalniri.
dogy_10
pai intalniri o sa mai fie.....deocamdata astepta inscrieri pt intalnirea de vineri 27
Bogdan
Incerc sa vin si eu pe 27, trimite-ti-mi un nr de tel. pe PM asa incat sa va gasesc daca ajung mai tarziu..
catalin_tm81mis
referitor la intalnirea de deseara:
1. datorita vitezei de reactie a serviceului renault local nu am reusit sa imi recuperez inca masina de la schimbare kit ambreiaj si revizie 15000 km (mai mult inca astept sa se hotarasca de la garantii blink.gif )
2. avand in vedere lista "lunga" de doritori si lipsa masinii mele confirma cineva participarea sa ma obosesc sa merg cu tramvaiul pana la padurea verde? biggrin.gif sau ne facem ca ploua si o dam la pace pe o data stabilita ulterior (ce parlamentar suna asta 090.gif )
dogy_10
nici eu nu pot sa ajung......sad.gif( sad.gif( si propun sa stabilim o data ulterioara,pt ca nu prea ne-am adunat nici acum, probabil e plecata lumea in concedii, asa ca mai bine facem altadata
prOZac
OK.Propun si eu sa o lasam pe alta data.....Nu vad sensul intalnirii de azi din moment ce ramanem doar 2 pe lista.Ramane sa stabilim o viitoare intalnire.Pentru un numar de telefon contactati-ma pe PM
Macelaru
Si eu sunt curios de o intalnire.
MiB
Si eu sunt curios de o intilnire, mai vreo 2 saptamini sunt prin Timisoara. Ma gasitzi la adresa de email ciupacabraro@yahoo.com
traiann
Daca mai e valabila propunerea, vin si eu....
miriapodul
salut! vin si eu daca nu o sa fiu la lucru si santeti de acord.
prin tm pe undeva. smile.gif
prOZac
S-a intors lumea de prin concedii??? O punem de o intalnire pana la urma sau o lasam rece?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.