Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Arad
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
biscu
Nimeni din ARAD ca sa organizam si noi o intalnire?
mikipet
eu-s dim timisoara dar vin smile.gif ca-s aproape
wrstefan
si eu sunt aradean si am 2 renaulturi ,poate ne strangem cativa si facem o intalnire
biscu
Totusi...nu incercam ceva? O intalnire....poate sunt mai multi doritori!
biscu
Nimeni???? mellow.gif
cipri_arad
Ceau, Cipri ma numesc si sunt din arad. As vrea sa iti adresez o intrebare, daca nu te superi. Renaultul din poza e al tau? L-ai luat cumva de la Cristi Hotea? e GT Turbo? .............scuze, de fapt erau trei intrebari? smile.gif
biscu
E al meu ...nu.....nu:)) e doar 1.2 75CP
ipiq
Mha... sa sti ca ar trebui sa punem de o intalnire... N-ar strica sa schimb o parere cu alti posesori de renault...
Si sa-ti studiez si eu mai indeaproape clio-ul III ca pana acuma n-am avut ocazia sa ma urc in vre-unul sa vad cum e tongue.gif
arabic_drifter
ceau, numele meu este Milad! sunt din tm! si eu as veni dak s-ar organiza ceva ca sunt aproape!!!!
Adi R5
salutare si la multi ani!

daca se hoatareste vreo intilnire as vrea sa ma alatur si eu... smile.gif
biscu
In primul weekend cu soare facem o intalnire ??? cool.gif
ipiq
eu ma inscriu smile.gif
Si mai am un coleg cu Megane 1 classic, care se inscrie...
La ca de multi doritori sunt, cred ca incapem si in parcare la polivalenta smile.gif
biscu: vin sa-ti studiez clio-ul!!! tongue.gif:P
biscu
Imi pare cunoscut numarul tau de la masina! Cred ca te-am vazut prin Vlaicu:)

24 Jan 2008, 17:19:
Maine ora 17:00 propun sa organizam prima intalnire. Astept parerile voastre cu referire la ora si locatie! excl.gif

24 Jan 2008, 17:21:
Am gresit.Scuze smile.gif) Poimaine, si eu care credeam ca e vineri sad.gif radmasa.gif
Adi R5
deci te referi la sambata...26-01-2008, ora 17?
referitor la locatie...parcarea kaufland...poate servim un meniu,ceva biggrin.gif
biscu
Da, sambata ora 17, parcare kaufland! Au inceput inscrierile...........

25 Jan 2008, 17:57:
1.biscu
2.ipiq
3.un alt posesor de renault , prieten cu ipiq
4......adi_ar???
....


........

Precizez ca e acceptat oricine doreste, indiferent de marca masinii pe care o conduce.

Propun totusi sa nu fie intalnirea la Kaufland deoarece cred ca o sa fie aglomerata zona.
Eu zic ca e mai bine un metro sau selgros. Astept pareri si totodata sper sa fim cat mai multi. Ulterior putem merge la un suc, o cafea.
Numai bine tuturor!!!
ipiq
okay...
la cati suntem, ne putem parca si la polivalenta in partea stanga... sunt acolo 2 parcari lipite... mai in fata de bazin
eu o sa fiu cel mai tanar dintre toti da' nu conteaza biggrin.gif
biscule, de-abea astept sa-ti "piscal" cliou tongue.gif
biscu
E targ de nunti la polivalenta din cate stiu
Poate o sa fie aglomerat!
Selgros sau metro zic eu ca e cea mai buna idee!


26 Jan 2008, 13:38:
Parcarea de la Selgros ora 17:00. Ne vedem acolooooooo:)
ipiq
prietenu' ala a meu nu mai vine ca nu poate...
Mai bine lasam pe weekendu viitor, poate o fi vreme mai buna, poate ne adunam mai multi...
Asa o sa fim 3 si e aiurea... parerea mea...
biscu
Eu merg si daca suntem 3....merg si singur:))Ne vedem acolo

26 Jan 2008, 18:45:
Prima intalnire din Arad a avut loc. 4 persoane cu 2 masini. Pe viitor sper sa fim mai multi. Nu am poze din pacate:)
Danymot79
Cand va fi urmatoarea intalnire in ARAD ?
Poate atunci vom fi mai multi
Adi R5
ma bucur pentru acest inceput...si ma bucur ca nu am confirmat aiurea prezenta mea...parca am presimtit ca va intervenii ceva ....
myky
Ma inscriu si eu pt. intalnirea de data viitoare!
biscu
Saptamana aceasta eu nu pot sa vin. Merg la intalnirea de la Bistrita.
Numai bine !
ipiq
Facem una vinerea asta pe 8feb? ora 18:30 e ok?
La polivalenta ca nu bate asa tare vantul? smile.gif
Astept pareri, injuraturi, inscrieri etc...
AR-18-MOS
Pai ... a cam trecut vineri. Week-endul viitor cineva?
capitane
la urmatoarea intalnire mi-ar placea sa particip si eu.
se poate cumva in zilele de duminica?
thanks!
ipiq
se poate cam oricand... dar eu duminica dimineata plec la strainatati tongue.gif
oricum e bine ca vad ca ne adunam tot mai multi...
biscu
Sambata ora 15:00 locatia selgros e ok?
myky
Fac tot posibilul sa vin sambata asta si eu.Sper sa nu intervina nimic altceva.
Danymot79
Incerc sa ajung si eu la Selgros
ipiq
eu nu pot sapt asta sad.gif... maine dimineata la 7 plec.... azi bagaje, alea alea... sad.gif
biscu
Deci, care suntem?
adrian64
Fratilor am citit prea tarziu si oricum astazi nu pot. O sa incerc sa vin si eu la o viitoare intalnire. Si de ce nu... poate ne intalnim odata si la Timisoara.
ipiq
noah..... de o luna si ceva nu se mai aude nimic pe aici.... facem o intalnire vinerea asta? selgros? 17:30 ? inscrieri:
1.eu
biscu
Slaba organizarea pe aici! Sa mai dea putin caldura si sa vedem pe atunci. Numai bine
AR-18-MOS
Eu sincer as veni ... dar deja particip la intalnirea altui forum. wink.gif
AR-18-MOS
Up! ...
O intalnire ... ceva? smile.gif
Danymot79
Întâlnire ?
Unde,când și cine mai vine?

Să nu fim mumai 2
AR-18-MOS
Pai sa mai vina lume ... ca asa suntem prea putini ... smile.gif
ipiq
sambata ora 20:00? parcarea de la polivalenta? pana sambata nu am masina...sad.gif
biscu
Up!!!
AR-18-MOS
Ce mai ziceti? ... O intalnire ceva? Desi, nu stiu daca pot veni ... sad.gif
ipiq
sambata sunt plecat la wiena... dar duminica ar fi ok
parcare polivaleta?
inscrieri?
AR-18-MOS
Eu as fi putut sambata ... Oricum, daca cineva vrea, ma gaseste sambata, in parcarea de la patinoar, aia de jos, cu intrare de la sensul giratoriu' cum cobori podul ... la ora 16:30.
AR-18-MOS
In 45 de minute, daca citeste cineva, ma gasiti la locul descris mai sus. Daca vine cineva de aici, si nu gaseste locul, numarul meu de telefon este 0746354974.
biscu
Azi careva? excl.gif
AR-18-MOS
Azi nu stiu daca am timp, oricum sunt ceva sanse sa ma duc. Daca vrei, te anunt cu o ora inainte de 16:30. smile.gif
valium
Am nevoie de ajutorul unui posesor de megane 1, ce este dotat cu un CD-player sau cass normal, nu sony sau altceva. Poate cineva sa vina duminica, sau sambata sa ma ajute? mie mi-au furat cassu de masina si mi-au taiat toate mufele si firele si nu prea mai stiu cum sa le cablez, mai ales la satelit, de aceea am nevoie de ajutorul vostru.

Va multumesc
biscu
Salut, ai rezolvat problema cu firele?
J_J
PM daca va strangeti...n`am fost la nici o intalnire si is curios smile.gif Doar ca is din tm ..sa`mi ziceti cu o zi inainte plz. multa bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.