Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Senzor de viteza?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
freedy
Am descoperit de ce nu imi merge vitezometrul,nu am senzorul de viteza. Cine stie cat e un senzor de viteza pentru R25GTX si daca se potriveste si de la alt model? Are cineva unul second bun si vrea sa-l vanda ?
Toader
de unde esti?
R20
Salut Freedy,
Si eu caut acel senzor, tot pt. un GTX - UN1. Saptamana viitoare fac o comanda la Lemo, daca nu gasesti da-mi de stire - ca sa cer doua.
Aporpo', de ca n-ai postat in "Nu mai indica viteza la un r25"?
freedy
Sunt din Nasaud si m-ar interese cat costa un senzor de acesta nou sau second. R20,senzorul il cumperi de nou sau secomd de la ceva parc de dezmembrari? Il poti trimite prin posta? As fii tare recunoscator.
R20
freedy, te rog sa ma ierti! M-am luat cu altele si am uitat sa-ti raspund.
Senzorul este second-hand si vine Franta. Trebuie facuta o pre-comanda(cerere de diponibilitate si pret), apoi o comanda care implica plata unui avans. Momentan nu cunosc pretul, inca nu am facut pre-comanda. Daca esti interesat da-mi un P.M. si vorbim.
Pretul il poti verifica. Eu pot sa te ajut cu plata avansului si trimiterea prin posta. Bine-nteles, cu plata ramburs a cheltuielilor facturate de Lemo si Posta Romana(atat). Singura conditie este sa accepti programul meu - care este supra-incarcat - adica diferenta intre primire si expediere( max. 10 zile).
Virovia
Sunt si eu interesat se un asemenea senzor. Vreau sa stiu daca ai reusit sa faci rost, de unde si la ce pret?
R20
Salut Virovia,

Eu inca nu mi-am cumparat si nici n-am mai ajuns la Lemo. Fa-ti o lista cu ce doresti si urmareste topicul IDENTIFICARE MODEL.

Numai bine
stan klaudiu
am eu unul daca esti interesat 0729942536
baltaru costel
Am senzori de viteza de Renault 25 pentru bord electronic de BACCARA 0746764269
Razvan1511
Un pret se poate
baltaru costel
100 RON !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.