Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Tg Jiu] LAZAR SERVICE COM
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Service autorizat Renault
JADRRO
LAZAR SERVICE COM
Str.Victoriei Nr.332 - Tg. JIU

Tel - 0253/224.693 (atelier)
Tel - 0253/224.693 (show room)
Fax - 0253/224.693
crysys
fratilor nu stiu ce sa zic de Lazar service dar mie baietii de acolo mise par cam pe langa!!
am fost cu masina sa o pun pe tester si in loc sa imi dea un diagnostic concret au inceput fiecare sa isi dea cu parerea ca ar fi aia ca ar fi cealalta si diagnostic lipsa!
era cat pe ce sa schimb pompa de injectie din cauza lor si nu era decat vreo 3200 euro la ei si asta fara tva!!!!!!!
asa ca de acum incolo ma cam feresc de domnul Lazar si de ''profesionistii'' lui!!
bonk
HMMM LAZAR ... smile.gif) laugh.gif laugh.gif radmasa.gif radmasa.gif excl.gif cel mai prost service in care am intrat vreodata
alin75
1. Am aceleași regrete față de cei de la Lazăr Service!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Am convingerea că sunt pe felie cu cei de la Renault (normal doar sunt dealer renault), pentru că am avut ceva pb. cu aceștia și chiar dacă am făcut plângere la renault romania sad.gif am fost contactat foarte târziu.......... și fără rezolvare.
3. De prețuri nu mai vb., iar modul cum suntem tratați lasă foarte mult de dorit.
P.S. 1. Se profită de faptul că sunt singuri în tot Gorjul și atunci fac legea
2. JADRRO nu te cunosc personal, dar dacă tot faci reclamă la singurul dealer renault, poate prezinți și o statistică a reclamațiilor, a soluțiilor găsite, că sigur sunt în baza voastră de date destule..........
3. Sper să nu primesc warm, dar când a văzut reclama, nu mi-a venit să cred........... chiar și aici dau de ei!!!!!!!!!
4. Revin și cu problemele unui bun coleg http://www.daciaclub.ro/bataie-motor-1-5DCI-t122695.html
leonte
Eu am facut revizia la lazar Service si pot spune ca am fost multumuit de ei. Oameni amabili, m-a costat mai mult decat m-au anuntat initial dar per ansamblu este OK. La 2 zile dupa ce am cumparat un M2 nou nout nu am mai putut sa intru in ea...nu raspundea la telecomanda. In 2 ore m-au rezolvat. Preturile sunt mari dar te rezolva cu ce problema ai.
Adrian00
Cu cat te-a costat mai mult?

Pai daca platesti,logic ca te rezolva! huh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.