Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Arad] Getax
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Service autorizat Renault
AlexV
Cal.Bodrogului Nr.10 - Arad

Show room:
Director - Victor PICA
Sef vanzari - Adrian PICA
Tel - 0257-281.995
Fax - 0257-280.794

Atelier:
Sef atelier - Anton ILICA
Sef piese - Anton ILICA
Tel - 0257-281.995
fade2black
Daca n-au nici o reclamatie inseamna ca e de bine!
alabinas
Am facut la ei revizia de 15k , si am fost f multumit atat ca si pret si caliatate.
Adi86
@alabinas: Din cate vad in semnatura ta, ai 1.6 16v. Spune-mi te rog cat ai platit in total si ce consumabile ai schimbat? Sunt din Arad si daca am drumuri acasa, poate fac si eu revizia la Getax.
adrian_lazar2
Poate adauga cineva un feedback in legatura cu calitatea serviciilor oferite?

Pret/amabilitate/reactivitate/competenta/etc
spacesky
poate la mecanica isi fac bine treaba dar la partea de tinichigerie lasa de dorit, am schimbat parbrizul la ei, elementele de plastic din jurul lui sunt deformate si nu mai au acelasi aspect ca la inceput si m'am ales si cu o zgarietura de vreo 2-3 cm latime si cam 1m lungime pe capota + alte urme de la cum au pus ei cheile, la care ing baltean zice ca e foarte interesant si o sa'i intrebe pe cei care au lucrat la masina si ca o sa'i dea un polish, eu urmand sa raman cu zgarietura facuta de ei RUSINE GETAX ca sa nu mai spun ca esti tratat mizerabil

EVITATI GETAX ARAD spre binele vostru
alabinas
Pt adi86 : revizia de 15k a fost in jur de 360 ron.Schimbat ulei, filtru ulei si filtru de aer.
orangiada
Eu am avut anul asta mai in primavara masina (un Megane Sedan) la ei pentru ca m-a lovit unu. Multumit de reparatie, a mers destul de repede, fara probleme. Daca mi-ar fi aprobat asigurarile si usa la inlocuit nu la reparat era si mai ok, dar asta e vina asigurarilor, nu a lor.
La revizii, cand a fost, am cerut oferta si din Timisoara sa fac o comparatie si am iesit mai ieftin le Getax. Adica piesele sunt cam la fel, dar manopera e mai ieftina.
Ah, si aveau wireless si m-am dat pe net pana mi-au terminat revizia. Asta chiar a fost fain si nu ma asteptam.
marshall_balance
QUOTE(orangiada @ 12 Sep 2009, 11:42)
Eu am avut anul asta mai in primavara masina (un Megane Sedan) la ei pentru ca m-a lovit unu. Multumit de reparatie, a mers destul de repede, fara probleme. Daca mi-ar fi aprobat asigurarile si usa la inlocuit nu la reparat era si mai ok, dar asta e vina asigurarilor, nu a lor.
La revizii, cand a fost, am cerut oferta si din Timisoara sa fac o comparatie si am iesit mai ieftin le Getax. Adica piesele sunt cam la fel, dar manopera e mai ieftina.
Ah, si aveau wireless si m-am dat pe net pana mi-au terminat revizia. Asta chiar a fost fain si nu ma asteptam.
*



La Verbita n-ai incercat? Mie mi-au cerut la Getax 700 RON pe revizie, si la Verbita 500.
recrutare
In cadrul unui proiect mai amplu căutăm în toată țara si persoane care să detina autoturism marca RENAULT (orice model) si sa îndeplinească următoarele condiții:
- autoturismul să aibă o vechime de maxim 10 ani (să fie produs în anul 2006 sau după)
- autoturismul să aibă sub 115.000 km rulați
- autoturismul să abiă nevoie de revize în următoarele 2-3 luni.

Oferim revizie gratuită. Dacă sunteți interesați, vă rog să mă contactați la m.monicarusca@gmail.com.

O zi faina! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.