Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu mai am codul de la cdplayer
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane
kappa_ii
daca are cineva idee cum as putea sa il aflu ?
multumesc anticipat
Vali 1997
Mergi la dealer-ul de la care ai cumparat masina si-ti dau ei codul . Daca masina este SH , tot ei te rezolva .
cj98czh
Sau la baietii care decodeaza telefoane.....ei te pot scapa si de cod daca nu iti place....
Solon
Diferenta e ca la service autorizat nu te costa nimic.
cj98czh
Baietii cu decodatul mi-au luat 10 ROn deci....povestea mea este alta...
Am luat Meganul din Germania second si nu se potrivea codul de casetofon cu cel scris in carte, l-am verificat la Renault si mi l-au dat tot pe cel care il stiam....asa ca am ajuns la decodat...unde baietii mi-au spus un alt cod, deci in mod cert casetofonul meu a fost schimbat...
Oricum este o solutie daca altfel nu se poate.... biggrin.gif
dorinbogdan26@yahoo.com
buna am si io problema cu codu de radio am schimbat bateria si nu mai merge radio am bagat codul ce e pe radio ala din patru cifre si nu mere cum pot sal gasesc am renou megan 2 din 2006 multumesc
mars
9341. L-ai mai cerut si acum doi ani. Poate il notezi undeva. Evident ca nu apare codul scris pe aparat, ce rost ar mai avea atunci existenta lui (cod de securitate)?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.