Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Beige angora vs. poivre ....
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Diverse
FISICHELU
Personal, prima mi se pare mai interesanta...In functie de lumina si de distanta de la care o privesti, este bej, gri, lila, etc. Beige Poivre e cam....aurie?......

Note: La cerinta lui Claus, editez post-ul adaugand niste poze.

Beige angora
[attachmentid=27467]



Beige Poivre
[attachmentid=27468]
claus
nu pui si tu o poza, sa vada lumea despre ce culoare e vorba?


in fine.. 2 poze..... da' ai prins ideea
Nicotine
E chiar foarte frumoasa Beige Angora: in timpul zilei juri ca e argintie; cand e innorat da in bej-cafe, si in amurg are reflexe lila-roz-violet
Si e si o culoare anti-jeg; 10 zile arata ok dupa o spalare.
Nu am vazut inca m2.2 Beige Poivre
vali79m
Beige angora e super tare . "E un mic cameleon" culoarea.
Xpert
beige angora ... culoarea mizeriei (motivul pentru care am ales-o) tongue.gif
vali79m
Eu propun ca postul sa fie mutat la cafenea.
E ca o barfa.
FISICHELU
Niet. Ar fi fost o barfa daca am fi comentat blugii lui Mutu sau costumul lui Becali...Sau chilotii blondei de la Bordo! biggrin.gif Aici vorbim (scriem) despre doua dintre culorile pe care le folosesc cei de la Renault pentru a-si vopsi masinile. Au ales culoarea cea mai potrivita? Au dat chix? Gura cumparatorului trebuie sa vorbeasca!
sandman_
Beige poivre. Eu o am pe M2.1 (CC, ce-i drept)...
tot maro e trecuta in talon, austriecii care imi lasa amenzi in geam o vad argintie ( blink.gif ) si nu se vede praful/noroiul decat daca este in relief biggrin.gif
sqryn
Beige angora. Pare mai stilata, mai eleganta
sagetator
sunt de aceeasi parere
hellcat
Pentru ca e o culoare nou introdusa si a luat fiinta pe Megane odata cu aparitia 2.2-ului, multi sunt tentati si in final au ales aceasta culoare. Sunt cativa deja si pe forum-ul nostru smile.gif E o asociere reusita, Noul Megane cu noua culoare - Beige Poivre.
semit
Beige Poivre 100%
make
Eu votez Beige Poivre. Am avut si la Cielo, super-culoare.
sandman_
QUOTE(hellcat @ Apr 30 2006, 08:29 PM)
Pentru ca e o culoare nou introdusa si a luat fiinta pe Megane odata cu aparitia    2.2-ului, multi sunt tentati si in final au ales aceasta culoare. Sunt cativa deja si pe  forum-ul nostru smile.gif E o asociere reusita, Noul Megane cu noua culoare - Beige Poivre.
*



Culoarea este veche. In Romania a aparut anul trecut, odata cu M2CC.
Solon
Parca e mai misto bej Poivre.Oricum cel mai bine o vezi cu ochiu' liber si atunci poati sa vezi o mare diferenta.
hellcat
Da, culoarea era pe MeganeCC, dar prea putin cunoscuta.
Acum e din nou adusa in atentie, fiind totusi o culoare noua pe Megane Sedan.
Si inca o culoare care poate fi vazuta pentru prima oara pe Sedan este Albastru Ottoman.
sandman_
...care, de asemenea, era disponibila pe CC
marius_florin
eu am Beige Angora pe meganu din semnatura ..frumoasa culoarea ,cand gri ..cand galbui ..in carte Rar-ul a trecuto bej metalizat iar cei de la politie in talon galbena smile.gif)

codul este pia19 nu? cel putin asa scrie in stickerul de la usa !!
gotty
N are decat 7 ani si ceva topicul acesta...ai intrat direct in primele 3 locuri cu cel mai vechi topic dezgropat! laugh.gif
bogdanpaul
Eu tot Angora. Zici ca-i cameleon.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.