Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Suruburi braduti
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
michirec
Stie cineva unde pot gasi suruburi braduti ptr. aparatoare noroi aripa fata, masca radiator si masca climatizare?In Galatzi nu am gasit pe nicaieri, toti dau din umeri , nu a cerut nimeni pana la mine....
laur_dci
Du-te la un magazin de piese Daewoo (sau service)

Matizul e plin de braduti .......dar nu ajuta
hellcat
E plin, dar nu si de care ii trebuie.
Fa o plimbare pana la un service Renault si arata-i unui tinichigiu de ce ai nevoie.
Iti va rezolva pb.
Laurentziu83
Greu si cu magazinul de piese daewoo in galati in care sa gasesti ce-ti trebuie. Daca imi spui ce braduti iti trebuie ma uit la mine la masina si am sa vad daca sunt compatibili sau nu (am avut matiz inainte tongue.gif) si daca sunt iti spun de unde poti sa faci rost, numai e tocmai la iasi respectivul magazin si e cam greu cu comenzile prin posta, cam sunt probleme.
michirec
E vorba de cel care are pe mijloc scris ,,push,, am apasat pana s-a dus in scut, si de cei care tin aparatoarea de noroi, au floarea mare, cam cat o moneda de 100 lei vechi...s-ar putea sa fac revelionul la Iasi, asa ca mi-ar fi utila si adresa..multumesc anticipat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.