Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Operandi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Concepte
cmandrei
user posted image

2000

user posted image

user posted image

sursa

sursa (jos pe pagina)

sursa
vali79m
ai spart un stop pe spate la operandi....ai cam pus-o!!!
in rest nu arata chiar asa de rau....o sa ma obisnuiesc cu ele daca or sa fie si realitate
eminescu0
Modus 2 ? mie mi se pare mai potrivit drept Kangoo 2 (sau 3 sau cat o fi) cel putin asta imi inspira spatele ...
pablo
Moaca asta de masina cam arata a frigider.Designerii cred ca lucreaza la Arctic.
Pina la urma e ... ciudata si totusi simpatica tongue.gif
ncristi
Seamana cu duba politiei...
Mie mi se pare urata de tot unsure.gif
eddie33
Ce usa are.....zici ca e usa de vitrina frigorifica .
ioana
a facut nasa contract cu renault? io cred ca vor sa plece pe Luna cu masina asta
strumfuadi
bai, orice ati spune, la exercitii de design nu'i ia nimeni.
au niste desenatori tata de mata (nu'i asa eddie ca parca era mai bine aici cu sh shi tz?)
si ingineri buni au, insa cei de la marketing strica tot.. mad.gif
semit
the ice cream truck is coming........ smile.gif
Racky
Nu-mi place deloc forma la masina asta dry.gif ...vorba la altii..e duba politiei laugh.gif
nashu
e urata de tot laugh.gif
ioana
parca era un model de concept car foarte dragut...zoe?.... stie cineva de el?
google
Da. A fost prezentat la targ si va mai trece mult timp pana se concretizeaza ceva.
ioana
adica e posibil ca in ceva timp sa apara pe piata ca masina de serie?
unknown_web
E spre binele nostru sa nu apara... laugh.gif Depinde ce crede departamentul de marketing al lui Renault, si mai ales, de reactia publicului.
eddie33
Nu cred,sunt multe masini care au ramas doar la nivelul de ,,conceptcar'' si s-a dovedit ca a fost mai bine....
unknown_web
Sper sa nu ramana si Egeus asa. As deveni foarte dezamagit sad.gif . E primul lor SUV, trebuie sa devina masina de serie... Poate smile.gif .
cmandrei
QUOTE(ioana @ Jan 5 2006, 11:27 PM)
parca era un model de concept car foarte dragut...zoe?.... stie cineva de el?

Inainte de a accesa acest subforum (ex. renault operandi) selecteaza din dreapta jos "the beginning" in loc de "the last 30 days" si ai sa vezi si alte multe concepte ... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.