Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clio v6
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
R19/16v
Sunt eu oare incompetent sau pe renault.fr (sau pe orice alt site renault) chiar nu exista clio cu v6 ???
Care-i treaba cu masinuta asta?
zah
Stiu, si eu am cautat o data si nu exista... Si nici megane trophy nu exista.
Probabil ca, fiind serii aprox. limitate nu beneficiaza de publicitate pentru ca nu au nevoie. Sunt deja de notorietate si atunci, cine e cu adevarat interesat vine direct la firma..
Tudor
Am intrebat si eu acum vreo 2 ani pe cineva de la Renault Romania despre V6 si mi-a spus ca Clio V6 si Megane Trophy se vand doar direct de la Renault Sport, nu prin dealeri. Cam in fiecare tara exista cate un dealer care stie sa se ocupe de modelele Renault Sport (la noi e Mach1), el tine legatura direct cu Renault Sport Franta.
sandman_
Foarte probabil, "a fost , da' s-a terminat" (clio V6).

Prin iunie '05 se gasea clio v6 pe renault.at.
RCS
M'da....CLIO V6 nu se mai fabrica !!!! sad.gif
R19/16v
www.renaultsoprt.co.uk nu e de acord cu tine...

"With only a limited number due to be manufactured between now and the end of production, prospective buyers are recommended to place their order as soon as possible."

http://www.renaultsport.co.uk/roadcars/cliov6/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.