Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Culoare Bej Angora
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
El_Zorab
Salve reno'isti

Fratzilor sunt intr'o mare dilema ......Mi'am luat un Symbol in rate si fumeia mea a ales coloarea BEJ ANGORA...doh...
Ma tot straduiesc pe strada sa gasesc si io coloru ala ...neam
Care are idee sa'mi trimita si mie o boza sau un link cu ceva poze sa ma mai
linistesc ...sa nu ma astept la fro vomitatura de color ca pe situ celor de la reno cam asa arata ....

Cu respect
eddie33
Pai aia e culoare de pisica ! A ales-o ca suna frumos,acum nu mai stii ce e bejul,intreb-o pe sotie,ca femeile deosebesc mai bine anumite nuante de culori decat barbatii ! Daca nu ai vazut pe strada,inseamna ca e culoare noua ! Am vazut-o, e un gri destul de dragut,e culoare noua.Tot un gri sobolan e.....
google
Nu e noua! E rara wink.gif .
Pot sa-ti spun ca o sa fi o "raritate" cu "turbaciunea" asta de culoare. Bej, in general, e o nuanta de maro deschis, dar pe pagina parca are si putin mov.
mishulica
Culoarea de pisica vorba lui Eddie este de fapt un grej, dupa cum spun frantujii si este pe megane II de mult, este un gri ce bate in bej dupa cum cade lumina.
raducu68
Uite cum arata un M2 beige angora:

http://www.alpimodel.com/nrv/517630.html
El_Zorab
Hallo voi cei de pe reno

Ce sa spun....io zic ca da bine acolo de prasila ...asa cum se si spunea "" bucura'te de ea... e de baza

Va multzumesc domnilor ptr raspuns si boze wink.gif

wub.gif
mitch
Hai, ca arata tare bine... Asa ca, drumuri multe cu masinuta ta si vizite la service cat mai putine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.