Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Teapa cu bancheta rabatabila
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
dante
Ca sa nu va mai spun ce suparat am fost cand am descoperit ce teapa ordinara reprezinta BANCHETA RABATABILA pe care o tot trambiteaza Reanult-ul pe la toti dealerii...



Eram ferm convins ca este ca la SRN... Si am avut o data nevoie sa car ceva voluminos si stateam linistit ca o rezolv ... Cand am ajuns la masina si am vazut bucata aia de tabla din spatele banchetei am vazut negru....



I-am batut obrazul unuia de la Mach 1 apropos de asta si a ridicat din umeri. Mi-a zis ca asa vin caracteristicile masinii de la Renault Franta...





Asa ca puteau sa nu se mai oboseasca si sa faca bancheta rabatabila ca e degeaba...

Rusinica pentru asta
AlexV
x-ul ala de la banchete rigidizeaza mult caroseria.



dar este adevarat ca nu poti sa bagi chesti voluminoase.
David
Totusi e mai bine decat nimic, de exemplu eu altfel nu prea duceam covorul la curatatorie.

Dar inafara de tabla ai uitat sa mai mentionezi un alt lucru suparator: rabatarea 1:1. Daca vreau sa ma duc la schi cu sotia si copilul cineva ramane afara (ori schiurile ori copilul).

:roll:
AlexV
pai faci ce ar trebui sa fac si eu. iti iei port schiuri pt pus pe masina. da sunt scumpe rau.
chipson78
la sedan nu exista chestia de metal in spate. sau asa mi s-a parut mie, cel putin.
demisonat
cine are idee cat costa un portbagaj din acelea cu cutie pe care il pui pe masina?
menix
de la 900 ron in sus...
diesel_power
Poate ai observat ca topicul era mort de 3 ani tongue.gif
O fi aflat omul intre timp ce-l interesa.
pegas
apropo de bancheta rabatabila, cit costa un plastic din acela cu buton care se apasa pentru rabatare? unul din cele 2 e crapat...
caseac
superglue......picatura
si la mine s-a asezat cineva cu cotul pe el si mi l-a rupt
s-a lipit foarte bine
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.