Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Multimedia player 2 din 7Inch
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
cristian.demsa
Salut! Mi-am pus acum cateva zile un Multimedia Player cu android si chestii pe Un renault megane 2, ideea e ca toate bune si frumoase..Dar cand dau volumul peste 24 pentru 10 secunde merge okay si dupa se distorsioneaza sunetul...carsaie difuzoarele , tin sa spun ca difuzoarele le-am schimbat ,am pus Jbl Club 5020...stie cineva de ce face asa ?...mersi!
xmisterx
Este posibil ca amplificarea playerului sa fie de proasta calitate.
punisher00
QUOTE(cristian.demsa @ 19 May 2020, 05:56)
Salut! Mi-am pus acum cateva zile un Multimedia Player cu android si chestii pe Un renault megane 2, ideea e ca toate bune si frumoase..Dar cand dau volumul peste 24 pentru 10 secunde merge okay si dupa se distorsioneaza sunetul...carsaie difuzoarele , tin sa spun ca difuzoarele le-am schimbat ,am pus Jbl Club 5020...stie cineva de ce face asa ?...mersi!
*




Salut , se potriveste bine in rama , ma bate si pe mine gandul sa pun unul.

Trebuie taiat ceva ? Comenzile de pe volan iti mai merg?

Mersi
cristian.demsa
Salut, da ! Mia venit cu adaptor canbus si merg si comenzile pe volan iti pot pune o poza sa vezi cum sta , e super fain...Dar faza asta cu sunetul nu stiu ce e...am dat 800 de lei pe navigatie..si nu stiu..difuzoarele nu cred ca ar fi problema...am mai vazut ceva prin manual ca daca am distorsiuni , pe placa de sunet din player este un fel de cer pe care scrie "scratch for cut volume" gen ca sa tai din volum cred...am sa incerc sa o fac si pe asta până la urmă...Dar nu are nimeni idee ,nu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.