Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ceasuri bord Megane R.S III - Clio IV
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane III
Turb0charg3r
Buna seara!
Detin un Megane R.S an 2014,si m-am gandit sa fac o schimbare la care ma gandeam de mult timp,aceea de a schimba ceasurile de bord.Am urmarit postarea legata tot de un megane 3 cu ceasuri digitale,tot de megane 3 ... insa eu as vrea sa le schimb cu unele de CLio IV Benzina.
Am un prieten care se gandeste sa si dezmembreze Clio-ul IV 1.2 (Grandtour 2014 manuala) benzina,si-mi putea face un pret bun pt. ceasuri.Sunt mult mai aratoase,plus ca sunt si digitale.Ar functiona schimbul acestora?Ma gandesc totusi ca anul de fabricatie al masinilor este identic si ca ceasurile ar fi de tip plug&play.
Multumesc anticipat! O seara faina.
cj98czh
popa.gif nu crede.gif
xmisterx
In primul rand difera forma si dimensiuni, ar arata ca naiba ca si aspect, de montat nu are cum sa fie plug and play, cesurile de clio 4 la temperatura lichidului de racire are doar un bec, imperecherea cu ecu cred ca este imposibila.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.