Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Supernova
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DanielRenaultClio
Se vinde Dacia Supernova Model Clima .
An 2002
Culoare Rosie
Km 65.000 Reali ( se pot verifica )
itp valabil pana in Februarie 2021
Masina se prezinta in stare buna optic si mecanic ,se poate circula pe orice distanta ,toate actele valabile.
Are aer conditionat functional ,servo frana , proiectoare ceata ,volan reglabil ,cauciucuri all season .
Masina se vinde deoarece am achizitionat un alt autoturism.Masina are si o prezentare de cand a fost cumparata pe daciaclub., doar ca mi-am pierdut contul.
Pret negociabil.
Pret:3000 de lei
BoR
Contul vechi are ca ID "Dan Supernova"?
Regret ca inca un membru cu state vechi aici renunta la SuperNova, mai ales ca din istoricul masinii prezentat aici, pe forum, a fost foarte bine intretinuta. Sunt convins ca aceeasi atentie a primit-o si in ultimii ani, de cand posatrile au fost tot mai rare.

Desi am achizitionat acum 3 ani alta masina si a fost folosita foarte rar, pentru masina aceasta si timpul liber petrecut bibilind cate ceva pe la ea este o forma de relaxare si de eliberare din stresul cotidian.
Am scris acestea si pentru a-ti multumi inca o data pentru darul ce mi l-ai facut fara sa solicit, cu ani in urma si care mi-a fost de folos: programul de decodare a aparatelor Renault.

Mult succes in vanzarea masinii!

O poza actuala cu masina mea: [attachmentid=1628115340]
DanielRenaultClio
QUOTE(BoR @ 22 Mar 2020, 21:30)
Contul vechi are ca ID "Dan Supernova"?
Regret ca inca un membru cu state vechi aici renunta la SuperNova, mai ales ca din istoricul masinii prezentat aici, pe forum, a fost foarte bine intretinuta. Sunt convins ca aceeasi atentie a primit-o si in ultimii ani, de cand posatrile au fost tot mai rare.

Desi am achizitionat acum 3 ani alta masina si a fost folosita foarte rar, pentru masina aceasta si timpul liber petrecut bibilind cate ceva pe la ea este o forma de relaxare si de eliberare din stresul cotidian.
Am scris acestea si pentru a-ti multumi inca o data pentru darul ce mi l-ai facut fara sa solicit, cu ani in urma si care mi-a fost de folos: programul de decodare a aparatelor Renault.

Mult succes in vanzarea masinii!

O poza actuala cu masina mea: [attachmentid=1628115340]
*




Multumesc frumos , exact contul vechi avea id Dan Supernova ,din pacate am pierdut parola si adresa de mail.
De masina am avut in continuare grija ,chiar acum 2 zile am facut o curatenie generala interior exterior , imi este greu sa ma despart de ea ,dar tinand cont ca a parcurs doar 900 de km intr-un singur an ,parca nu ii este bine sa stea asa mult.
Momentan suspend vanzarea masini din cauza virusului.

Ai o masina exemplu ,arata foarte bine si am admirat-o mereu ,parca ar fi scoasa din fabrica .
Iar in legatura cu programul ,ma bucur ca am putut sa te ajut ,pana la urma de aceea exista acest forum.
Multumesc
catalinski
Salut
Arata super masina din poze...cum sta pe partea de tabla/rugina? pare un pic luata la haion pe dreapta sau e doar reflexie? oricum daca ar fi se rezolva usor.
Asta e vopseaua originala?
Pacat ca nu am garaj...ajungea pe maini bune.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.