Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Modificare prag Auto High Beam
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane III
Ciorapel
Salut.

Postez în aria de Megane 3 pentru că aici e activitate mai mare, și cred că nu e diferență față de Scenic 3.
Aș dori o modalitate prin care pot coborâ pragul de viteză la care se activează/dezactivează funcția de faruri automate de întâlnire, pentru că pragul de 50 km/h (activare) respectiv 45 km/h (dezactivare) mi se par prea mari, iar pe drumurile prost iluminate din RO chiar simți nevoia acestei funcții chiar la viteze mai mici.

Mulțumesc anticipat !
chivereanumarian
În argeș putem sa ne uitam
Ciorapel
Salut.

Îți mulțumesc pentru intenție, dar nu pot să fac 250 de km pentru operațiunea asta. Dacă îmi poți spune măcar dacă există posibilitatea de schimbare, aș fi recunoscător; bineînțeles că aș fi și mai recunoscător dacă ai spune cum pot schimba (nu ar fi problemă sculele .. cred), dar tind să cred că nu ai vrea să divulgi astfel de informații.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.