Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Upgrade Interior
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
bogdanclenci
Se pot monta scaune cu reglaj electric si incalzire pe Laguna 2 2001 Dinamique? Ma intereseaza sa pot regla scaunele, incalzirea nu ma intereseaza asa de mult . Am inteles ca sunt modele care chiar daca nu au in dotare aceste obtiuni , instalatia electrica si conectarea se regasesc din fabrica. Multumesc.

27 Nov 2019, 02:30:
nimic? nu a incercat nimeni?
sebiang2001
Comenzile sunt intr-un modul sub scaun , nu il poti comanda cu uch ul tau , il poti ignora facun montat cu relee , modifici botoanele in acest sens si se poate .
Am facut asta candva .
bogdanclenci
salut si ms frumos pt raspuns. nu vreau sa fac improvizatii, voiam sa stiu daca cumpar scaune electrice daca pot sa le montez si sa le reglez atunci cand am nevoie. voiam sa stiu daca stistemul este plug and play ceva de genul sau trebuie sa fac eu modificari. in cazul in care nu am pe masina instalatia electrica pregatita pt otiunea scaune electrice, atunci abandonez proiectul si asta e, o sa cumpar o masina care are deja dotarile astea din fabrica ca nu sunt genul care face imrovizatii. imca o data ms frumos pt raspuns
bogdanclenci
Este un site, sau alt loc unde pot sa verific daca echiparea Dinamique are instalatia electrica pregatita pt scaune electrice? Intentionez sa achizitionez scaune electrice dar nu stiu daca masina e dotata sub scaun cu mufa care sa imi permita reglarea/ajustarea acestora.
Fan Megane
Nu ai nici o conexiune, nu e mare smecherie instalatia de facut.Cumpri un kit cu buton si fire.de la baietii care vand asa ceva.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.