Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Miros noxe in masina
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
gabrielbogdan
Salutare,

Sunt proaspat posesor de Renault Megane 2 ( ieri l-am cumparat ), an 2005, 225000 km, 1.6 16v + gpl, coupe, si am observat ca in momentul in care merg cu masin adecapotata se simte un miros ciudat de noxe in masina. Partea ciudata este ca daca inchid toate geamurile si inchid si Hardtopul, acest miros dispare si nu se mai simte nimic. Nu cred ca este normal sa se simta asa ceva, mai ales ca in masina iau cu mine si copii. S-a mai intalnit cineva cu aceasta situatie? Ce poate fi si cum se poare rezolva? Mentionez ca in momentul cand am facut testul de drum, masina avea foarte putina benzina si putin gaz in butelie si nu mirosea. Eu dupa ce am cumparat-o am facut plinul la gaz si la benzina.

Multumesc !! Gabi
espacern
Înainte sa deschizi topic nou folosește funcția de cautare a forumului și postează intr-un topic cu subiect asemanator.
Nu trebuie deschis topic nou pentru probleme asemănătoare deja discutate....aici se inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.