Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme renault megane cabrio
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
Robicaa
Salut, îmi doresc de ceva timp o mașină, nu am mai avut până acuma vreuna si m-am gândit ca e timpul să-mi cumpar una, mi s-a pus pata pe renault megane 2 cabrio smile.gif) , se încadrează bine in buget si îmi place foarte mult cum arată, la motorizare m-am gandit la un 1.6 16 v fiindca nu ma omor cu viteza si nu mi-aș dorii ceva mare care sa ma rupa si la consum totodată, diesel nici gand smile.gif), dar pe lângă fantezii, bucurii si dorințele de a-mi cumpara masina, as vrea sa știu ce PROBLEME are acest model

1.patrunde cumva apa in mașina, chiar nu mi-aș dorii fiindca imi place modelul, si daca da cum pot impiedica asta, nu știu sa dau cu ceva soluție chederele, sa ung bratele de la hard-top sau...

2.probleme la motor, consum, piesele cum sunt, se găsesc ușor, sunt scumpe ...

3.va rog sa mai veniți voi si cu alte probleme , astea mi-au venit acum in minte

Va mulțumesc anticipat pentru răspunsuri !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.