Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Captur 2nd gen
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Captur
MicroEdge
https://automarket.ro/stiri/primele-fotogra...brid-92331.html

Noua generație de Captur o sa ajungă pe piața anul viitor, printre altele o sa aibă și versiunea plug in hibrid
Andy_ACS
Ca design e superba. Imi place foarte mult, chiar sunt curios sa o vad pe viu.
MicroEdge
Sunt curios când o sa apară versiunea plug in hibrid la noi și ce preț o sa aibă.
La cum se mișcă lucrurile cred ca în România o sa apară la 5-6 luni după ce apare la francezi sad.gif
madhorsefuzzy
Ai cumva priza trasa la casa si nu mai ai rabdare? smile.gif

La noi toate apar cu intarziere din cauza infrastructurii, iar in cazul electricelor/hibride-lor plug in cu atat mai mult.
75AIM
consola aia in bord e chiar hidoasa.tot nu baga 4x4 si un diesel potent pe ea.
einstein1984
apar cu intarziere ca e piata mica, de ce te-ai grabi sa lansezi undeva und enu vinzi foarte mult?
apoi penru lansare trebuie training la dealeri, stoc de piese de schimb, bani pt campania de marketing, operatiunea porti deschise, tombola etc
silvanu96
In clasa in care e nu are ce cauta 4x4 sau 150cp. Unde pui ca de la anu se cere 95gr CO2.
Oricum va fi best-seller in continuare. Le-a iesit.
Thaddaus
Eu tare curios sunt care o sa fie pretul. Daca o sa fie cea mai ieftina plug in din piata, cred ca o sa se vanda bine de tot.
75AIM
QUOTE(silvanu96 @ 4 Jul 2019, 08:30)
In clasa in care e nu are ce cauta 4x4 sau 150cp. Unde pui ca de la anu se cere 95gr CO2.
Oricum va fi best-seller in continuare. Le-a iesit.
*


la rusi este deja 4x4 .
apropo la cat iese acum un captur cu dotari depășește kia sportage la bani.
mihaigab
În Rusia, India și, cred, Brazilia este pe platformă de Duster și nu Clio, deci ceva mai mare. Captur full VS. Kia de bază, sau cum?
Andy_ACS
Oricum e mai fain ca orice Kia, deci e logic sa coste mai mult. tongue.gif
Cine vrea mai de buget se gasesc modele mai ieftine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.