Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Megane 2.1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
comy_mvp
Salutare forumisti !
In primul rand vreau sa-mi cer scuze daca acest topic nu se afla in sectiunea care trebuie, sunt nou pe forum.

Patania mea este urmatoarea: am imprumutat masina de la un prieten ( am aflat tot aici folosind 'search"ca este un megane 2.1) si cineva mi-a lovit-o in parcare, spargand farul din dreapta si putin bara fata.

Problema cea mai mare este ca acel far este cu lupe, xenon etc. Nu am gasit pe nicaieri in Craiova un asemenea far ( doar de 2.2- facelift) si deja nu pot sa-l mai las pe om asa, deoarace a intrat apa in far si becul nu mai functiomeaza.

Va rog sa ma indrumati undeva sa cumpar acest far cu tot cu bec. Am cautat pe forum si nu am gasit nicaieri sectiunea de vanzari-cumparari.

Multumesc anticipat !
Dreamer
Cu talonul in mana de la Autokarma, sau orice service auto normal, iti va aduce unul pe comanda, il va monta si regla.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.