Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mufele de la spălătorii de faruri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna II
Mirica. Alex
Cine îmi spune și mie care este mufă de la motorașul de spala farurile și cum dau drumul
, la spălătorii de faruri. Menționez ca am bara cu spălători dar nu am avut vasul pentru 2 motorașe am schimbat și acum nu știu care este mufă și am înțeles ca este vorba și de un senzor în vas
xmisterx
Daca masina nu a avut spalatoare de faruri este posibil ca mufa aia sa lipseasca, firele de la pompa trec prin modulul de comanda( maneta de stergatoare) si apoi in UCH. Daca instalatia este facuta bine mai trebuie activata si in UCH.
Mirica. Alex
Și cum as putea sa fac o modificare sau ceva sa trag plusul de la baterie sau cum as putea sa leg și motorașul acela am mai multe mufe pe acolo încă 3 mai exact dar nu știu care este am măsurat la toate și au curent pe ele și fără contact pus

16 May 2019, 19:12:
Și ce este uch. Ul acesta cum pot activa cum pot lega spălătorii sa meargă am totul pus și vas și tot numai ca nu știu ce mufa pot baga sa meargă și am înțelesca ar avea un senzor in vas de unde îl iau ca nu găsesc pe net asa ceva
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.