Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Deschidere Renault Trafic !
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Kangoo & Renault Vehicule Utilitare
tapric
Din pacate am pierdut cheia de la masina iar dublura este chiar in masina din alte motive. Cheia era cu telecomanda si cip banuiesc. E masina de servici si azi a trebuit sa folosesc alta masina ca solutie de avarie. Nu sunt in tara din pacate si incerc sa rezolv singur. Nu vreau sa sparg vreun geam.
einstein1984
daca esti in germania, suni la ADAC si au ei niste spargatori care o deschid fara pagube.... daca nu spargi geam si nu esti tu ciorditor profesionist... nu vad cum
tapric
Chiar in Germania sunt. Dar nu sunt membru ADAC.
einstein1984
https://www.adac.de/der-adac/schluesselnotdienst/ vezi aici, poate iti iau bani mai multi daca nu esti membru, dar fac ei ceva

089 76 76 55 77 cica e telefonul, sper ca stii sa vorbesti schnitzel
tapric
Multumesc de indrumari. Am reusit printr-un prieten cu ADAC...a durat vreo 10 minute cred. Acum sa caut sa fac dublura la cheie cu cip, alta distractie.
einstein1984
pai in orice mall la noi au un silca key service care o pot copia in 10 minute. La nemlti o fi la fel ma gandesc.
ma bucur ca ai reusit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.