Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Upgrade MediaNav Standard la Evolution
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
NeeK
Cine vrea sa isi upgradeze unitatea din MediaNav Standard MN1
MN1 Standard

in MediaNav Evolution MN2.
MN2 Evolution

Pentru conversie pretul este de 300 RON.
animax20000
Eu am medianav 1..cu multiplexor adaugat..ce presupune acest upgrade si ce aduce in plus?mersi
NeeK
Practic MediaNavul tau devine un MN2 Evolution cu mai multa memorie si alt hardware.
Pe MN2 Evolution sa reusit de a a debloca aproape integral iGO Primo, pe cand pe Standard e mult mai limitat. Cateva print screen-uri de pe un Evolution 9.1.3 cu un skin cu functii marite ai mai jos.
Harta
Meniu
Mai Multe

Pentru upgrade imi trimiti unitatea ta si ii schimb placile electronice interne.
Multiplexorul ce functii iti ofera in plus? Eco si Temp?
animax20000
Eco si temperatura si camera ptr spate.se activeaza si functia de mirorlink?poate functiona waze-ul si poti sa ai internet?mersi
NeeK
Modulul BIC il am si eu montat adiacent si functioneaza. Daca esti atent in foto cu harta ai temperatura desupra radioului.
Internet din cate stiu sunt ceva modemuri USB acceptate si trebuie configurat sistemul.
Vorbind de Waze si Mirrorlink probabil ca tu te gandesti la MN3 Evolution 2.0 ce e pe OS Android de abia iesit pe piata. Nu am acces inca la acesta.
Pe MN2 Evolution e inca OS WinCE si am vazut ca pe anumite patch-uri ca Menaco iti abiliteaza screen mirroring-ul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.