Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sistem hidraulic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna III
Adrianis
Salut. imi poate spune si mie cineva la sistemul de la geam de la portbagaj( laguna 3 breack) cand rabatez doar geamul sistemul ala imi face figuri si imi cade geamul inapoi ! ce as putea sa ii fac !??
meganus_bicorpus
Alte telescoape de geam?
marius80_eugen
Ce sistem hidraulic fratioareee ? Credeam ca ai GT si nu mai merge directia spate. Schimba telescoapele de la geam (sau telescopul, daca ai unul singur) !

Subiectul asta puteai sa il scrii la alte probleme tehnice, nu sa faci alt topic pentru o prostie ca asta.
Adrianis
da ce e ma marius 80 ? nu e legat de renault sau cum ? te ai gasit si tu sa comentezi ma poti ajuta sau nu.
marius80_eugen
Te-am ajutat si meganus_bicorpus si eu. Pe viitor incearca sa intelegi cum functioneaza forumul sau vei avea rapoarte pentru crearea aiurea de topicuri.
megan2
Auzi...sistem hidraulic... doua amortizoare amarate care ridica un geam...Hahahahaha !

Ma mir ca nu l-ai denumit Window management!
mars
Ma bucur ca v-ati inteles!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.