Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Încărcare cheie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio IV
kytra
Colegii, a încărcat cineva o cheie cu un încărcător wireless? Mi s-a descarcat și problema e ca la drumurile de maxim 1 oră pe care le fac zilnic nu mai reușesc să o încarc. Sau poate s-a bulit acumulatorul, nu știu
cj98czh
Nu stiu la tine, dar la mine este baterie nu acumulator, deci se schimba nu se incarca ..
Darian01
Manualul masinii spune ca timpul aproximativ de viata al bateriei cheii este de 2 ani, iar cand apare mesajul “Keycard battery low”, aceasta se inlocuieste.
kytra
Mulțumesc, aș fi putut să jur că atunci când am luat mașina ne-a spus că se încarcă dar probabil e doar imaginația mea. Cineva pe un forum străin spunea că ar avea 2 baterii, una care se încarcă ai una care se schimba. Am întrebat la service și mi-au spus că trebuie un cr2032 și că nu se încarcă nimic biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.