Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Numar/cod piesa (paravant plastic in fata rotii)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna III
laguna3bz
Am tot incercat să găsesc numărul/codul acestei piese, atât pe posturile de pe forumul acesta dar și cu Google, însă mă dau bătut. huh.gif
Pe partea dreapta am una ”pierdută” și aș vrea să caut pe net piesa de înlocuit. Pare a fi un simplu paravânt sau nu știu care e denumirea corectă cu ceva rol aerodinamic îmi închipui. Pun și o poză care să înțelegeți despre ce e vorba.

Mersi anticipat!

P.S. Am văzut că există un topic sticky cu piese din dezmembrări, însă cum nu sunt în România, nu mi se aplică, vreau doar codul să pot găsi (sper) piesa pe net.

[attachmentid=1628094423]
andru1973
NU cred că găsești separat,doar cu tot cu acel scut de la bara față pină in scutul mare de motor

11 Oct 2018, 22:11:
Sunt prinse în nituri
laguna3bz
QUOTE(andru1973 @ 11 Oct 2018, 23:11)
NU cred că găsești separat,doar cu tot cu acel scut de la bara față pină in scutul mare de motor

<span class='edit'>11 Oct 2018, 22:11:</span>
Sunt prinse în nituri
*



Aha...înțeleg. Sincer, nu m-am uitat pe dedesubt să văd mai exact. Mersi de lămurire.
andru1973
Totuși încearcă să cauți a mea fiind din 2008, poate la cele mai noi au făcut separat acele piese,vb de cele după 2010

12 Oct 2018, 08:59:
Sau caută programul dialogys instalează la și acolo găsești toate informațiile
espacern
Cum exista mai multe topice cu subiect cod piese....aici se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.