Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Audio display Laguna III
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Gama Renault Laguna > Laguna III
Manoleionut
Buna ziua. Am deschis un topic nou cu acelasi titlu, pentru ca as avea o intrebare la voi, iar cel precedent a fost inchis.
Eu am laguna 3 din 2011 si nu am butonul acela MAP/MAIN. Eu ce as putea face ca display-ul sa ramana pe Audio si nu pe Navi?
Va multumesc! Daca am deschis topicul aiurea, nejustificat, va rog sa il stergeti.
mars
Eu nu gasesc niciun alt topic deschis de tine pe aria asta, nici inchis, nici sters. Plus ca puteai sa intrebi pe topicul dedicat: link. In fine...

Treaba cu MAP/MAIN e valabila pentru Carminat 3D DVD (cum am eu), care are acest joystick:

[attachmentid=1628092800]

In cazul Carminat TomTom (cum cred ca ai tu), se pare ca e alta treaba:

[attachmentid=1628092801]

Ai aici manualul: [attachmentid=1628092803]

Din ce inteleg eu, e in meniu o optiune "Hide map", dar cred ca aia opreste display-ul (asa cum se intampla daca apesi lung pe LIGHT/DARK). Vad ca se discuta treaba asta si la Megane III: link.
Manoleionut
Multumesc pentru raspuns.
Topicul inchis nu era deschis de mine, era topicul "Proaspat posesor de laguna 3"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.