Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Kadjar 1.2 TCE 130 CP rosie
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Jurnal de Bord
Pages: 1, 2, 3
myreno4me
Nu cred ca exista asa ceva la reno, la fel cum nu exista nici parbriz incalzit, eventual pe Talisman.
Ai luat garantia extinsa ? Eu am sunat pentru o cotatie dar momentan am primit doar draft-ul, saptamana viitoare dupa libere probabil voi afla si pretul.
M-am gandit ca desi voi plati mai mult reviziile , factorul psihologic va fi acoperit !
Legat de revizii, oare de ce nu a intrebat nimeni cum e cu brosura aia cu preturile ?
Este scoasa de renault pentru Kadjar si sunt trecute toate reviziile cu operatii si costuri, prima fiind 150 euro !
Sunt curios ce ulei vor baga !
Apropo, tu ai acel garait despre care se discuta pe aria de M4 ? Cel cauzat de prinderea conductei de ambreiaj de sub baterie !
Remicade
Eu am luat-o pe credit, era sa zic asa o oferta cu 5 ani garantie si 5 ani revizii gratuite, ma rog gratuite ca tot le platesti sub o forma sau alta in dobanda, mie mi-a convenit ca mi-au dat bonus 3 rate gratuite ~ 3.300 de lei.
Din cate vad pe grupul facebook reviziile la benzina sunt undeva la 700-900 lei cu piesele de la service.
Nope eu nu am problema asta, era sa scriu "inca" smile.gif

27 Apr 2019, 18:29:
Ploua infernal aici in Cluj, cred ca am mai scris undeva ca ma streseaza ca nu se curata geamul stang din partea soferului cand fac miscarea sus-jos. Ala din dreapta e ok.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.