Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Poze cu Kadjar
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Kadjar
voinic
Kadjar Intens 1.5 EDC 4x2 ( 2017 2.x wink.gif )
Andreea91
Life 1.2 Tce 130 CP 2017:

[attachmentid=1628071349]
mateipaul25
Intense Energy DCI 1,6 4x4, mai 2015
hadryan
Kadjar Intens 1.5 EDC 4x2 2017
ncristi
În câmpul muncii biggrin.gif
romeo_id
si clona celui de mai sus smile.gif

PS. Cristi, ma intereseaza si pe mine niste bare ca ale tale. Ai PM.
alexdan
Kadjar Intens 1.2 TCe, probabil cel mai banal model - acesta era si in revista de lansare
Bicicleta galbena
Foarte frumoasa, unde e facuta a doua poza?

Flatron
Sunt unele poze de pe aici de zici că sunt din broșură. wub.gif Să le stăpâniți sănătoși!
alexdan
@Bicicleta galbena: multumesc, este facuta pe langa castelul Neuschwanstein
silviur
De vineri
catalin27182
Kadjar Zen 160CP, cutie manuala, culoare Gris Titanium:

[attachmentid=1628103733] [attachmentid=1628103734]

Nu am apucat inca sa plec in locuri spectaculoase cu ea smile.gif
VladUrsu
Zen, 1.5 dci, decembrie 2018. Scufita Roșie 😁
atelier_strungarie
Zen
gabymuth
Kadjar Intense + cateva optiuni, 1.3, 159 cp, cutie manuala, de luni 27.05.2019
alexpslr
LED-urile pe spate stau aprinse și când farurile sunt stinse?
killerul
Salut. Ma poate ajuta un coleg cu Kadjar facelift echipare Intens cu niste poze cu tapiteria mixta textil/piele? In showroom am gasit doar varianta cu piele integral si as fi curios de modelul textil/piele. Multumesc
gabymuth
Tapiterie mixta textil/ piele. Am preferat varianta aceasta din mai multe motive:
- arata mai bine din punctul meu de vedere
- nu se incinge si nu se lipeste de corp ca tapiteria din piele integrala
- cu diferenta de pret am optat sa echipez masina cu plafon panoramic, extended grip, parbriz incalzit
hadryan
QUOTE(gabymuth @ 5 Jun 2019, 11:26)
parbriz incalzit
*


cat a fost optiunea de parbriz incalzit ?
gabymuth
150 Euro, dar nu poate fi comandat decat cu sistemul de spalare faruri - 100 Euro + sistem de avertizare parasire banda de rulare / 45 Euro. Total 295 Euro
ntn742003
In sfârșit! Zen plus accesorii
killerul
Dupa cateva peripetii cu Renault Romania m-am ales cu un Renault Kadjar 1.33 Tce 159 cai cutie automata pe care l-am scos putin prin natura.
ovidiuklim@gmail.com
QUOTE(gabymuth @ 6 Jun 2019, 09:30)
150 Euro, dar nu poate fi comandat decat cu sistemul de spalare faruri - 100 Euro + sistem de avertizare parasire banda de rulare / 45 Euro. Total 295  Euro
*




Se poate monta pe modelul ZEN dupa ce a fost achizitionata?
gabymuth
Cred ca suntem off-topic. Nu cred ca se mai poate avand in vedere ca este un alt tip de parbriz, cu retea de fire metalice integrata, fara sa mai vorbim despre celelalte accesorii din pachet- spalator faruri si sistem de avertizare parasire banda de rulare. Oricum nu este disponibil nici in configurator pentru nivel de echipare ZEN.
nicu suciu
nu reusesc sa pun poze
SickTear
a ajuns azi marele Gigel biggrin.gif
mimo
Hop si eu.... 1.3 cmc, benzina, 140 cp, versiune ZEN + extended grip+pack look+Rlink2
robespierre
QUOTE(gabymuth @ 1 Jun 2019, 13:58)
Kadjar Intense + cateva optiuni, 1.3,  159 cp, cutie manuala, de luni 27.05.2019
*



Cu ce anvelope a venit echipată mașina (marcă, model, dot)? Mulțumesc frumos, Cristi
chivereanumarian
Upgrade de la Megane 4 la Kadjar

1.6 dci 130 cp 4*4
giku15
Buna seara si bine v-am gasit. Upgrade de la Dacia Duster 1.3 tce 4x4 la Kadjar . Desi multi nu mi-au inteles logica, consider ca Renault aduce un plus de siguranta si mai ales comfort. Modelul ales este un Xmod 2017, 1.5 dci cu Edc, 37.000 km si garantie pana in 2022. Are un minus si anume lipsa navigatiei, dar culoarea si aspectul general al masinii au primat.
mars
Mai degraba e greu de inteles de ce ai trece de la benzinar de 150 CP la diesel de 110 CP. Dar, fiind EDC, e clar ca merita, diferenta de confort trebuie sa fie destul de mare. Culoarea e deosebita, chiar arata foarte bine masina.
LeopardSurd
QUOTE(giku15 @ 4 Jan 2021, 21:36)
Buna seara si bine v-am gasit. Upgrade de la Dacia Duster 1.3 tce 4x4 la Kadjar . Desi multi nu mi-au inteles logica, consider ca Renault aduce un plus de siguranta si mai ales comfort. Modelul ales este un Xmod 2017, 1.5 dci cu Edc, 37.000 km si garantie pana in 2022. Are un minus si anume lipsa navigatiei, dar culoarea si aspectul general al masinii au primat.
*


Eu tot Xmod am, 2015, aceeași culoare, motorizare și cutie. In plus pachet City și Winter. Stai liniștit că nu o să-ți lipsească navigația de R-LINK. Pe mine mai mult mă enervează. Ai un avantaj că poți schimba ușor cu o altă unitate. Cu R-LINK nu se prea poate că e adânc integrat.
salopeta
Kadjar 1.5 Dci Bose Edition
a.s.
prima poza
cosmin72
Al meu kadjar!!
florea_crstn@yahoo.com
2019 Noiembrie 1.332
mccarstea
Black Edition, 4x4
Bogladen
icon_mrgreen.gif
cosmin_the1
Salut. Al meu Kadjar Intense 1.7 dci 4x4 Bose edition 150HP
Bogladen
Frumos exemplar și interesantă motorizare. Sa o stăpânești sănătos!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.