Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vopsea
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane IV
Stefan06
Mi-am luat si eu megane4 sedan acum fix 4 saptamani,sunt destul de multumit de el avand in vedere ca am avut un ford focus si dupa 1 an si putin pierdea ulei pe la chiuloasa...nu recomand ford . Toate bune pana...un vierme ordinar de vecin mi-a aruncat cred ca ulei incins pe meganel (de la balcon fix pe masina mea) dupa cateva zile de "viata" la bloc...acum sunt cam fortat sa vopsesc plafonul si capota spate...se lasa cu oase rupte daca prind dezaxatu. mad.gif mad.gif
aba81
nu iese la polish?
adrianpaul_82
Stefan, am Megane 4 varianta hatch si tot la bloc stau, cat am grija de ea cu spalat, intretinere la cateva saptamani mai vad cum apare o mica zgarietura sau vreun punct neadecvat pe vopsea...
imi pare rau ptr ce ti s-a intamplat, eu daca as vedea pe vreunu sa faca vreo chestie dinaia cred ca nu mai raspund de ce voi face, asta este acel risc atunci cand ai 1 lucru nou nout...
nu am Casco facut la masinuta dar ma gandesc serios ca inaintea iernii sa-mi fac neaparat avand masina parcata perpendicular pe strada din fata blocului...
sper sa-ti rezolvi problema si sa ne spui si noua mce si cum ai facut...

o zi buna tuturor,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.