Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MASINA IN SERVICE DE 1 LUNA
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane IV
CATALIN_TL
mad.gif
Vreau sa va impartasesc experienta mea cu un Megane IV cumparat in Decembrie 2016 de la STAR SERVICE TULCEA.Am lovit un caine pe 25.03.2017 si am avut urmatoarele pagube:bara fata,far dreapta,proiector ceata dreapta,senzor dreapta care au fost comandate si abia au sosit la sfarsitul saptamanii trecute.Astept de o saptamana carenajul rotii dreapta fata care a fost comandat in acelasi timp cu celelalte.Timpul de asteptare imi pare destul de lung mai ales ca cei de la Renault Vocea Clientului mi-au dat un raspuns intarziat in legatura cu situatia comenzii.Sunt foarte suparat si nu-mi gasesc cuvintele.
aba81
urat eveniment si nedorit la nimeni dar cred ca aici e si vina service-ului...cred ca ai postat pe aria gresita.
adrianovici_2006
[quote=CATALIN_TL,28 Apr 2017, 16:43]mad.gif
Vreau sa va impartasesc experienta mea cu un Megane IV ....


Ai dreptate!...n-as vrea sa fiu in locul tau!...asteptam informatii la finalizare si preturi!
DragosCatalin
Ce model de megane 4 ai? Si eu sunt curios de costul reparatiei...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.