Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: a-II-a plafoniera
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio IV
Geo196
Salut, a incercat cineva pana acum sa isi puna o a doua plafoniera in masina pentru partea locurilor din spate?
Mie mi se pare ca lumina de la cea din fata nu bate destul de bine si pentru locurile din spate si d-aia intreb, ca as vrea si eu sa fac o mica modificare daca se merita... blink.gif
bazate
Sunt curios daca intre timp a mai reusit cineva chestia asta.
KaitenRed
Salut ! Din punctul meu de vedere ar fi o modificare migaloasa oarecum, trebuie tras cablajul, legat si mascat foarte bine si trebuie sa gauresti si la plafon, ai nevoie de un electrician foarte bun, m-am interesat si eu pentru asta insa mi-a venit alta idee decat plafoniera, si anume lumini la picioare legate la plafoniera, adica sa nu stea aprinse tot timpul. Mi-au sosit deja din China, sunt pentru 4 locuri, 2 sub plansa de bord din fata si 2 sub scaunele din fata ca sa bata in spate. Consider ca vor fi optime in loc de o plafoniera, un alt plus este ca poti seta culoarea care sa se aprinda ( au o telecomanda ). O sa le montez in curand si o sa postez ce a iesit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.