Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Servicii detailing IASI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
glaser
Salut, pasionati!

Am deschis de curind un atelier de detailing in Iasi, Mega Detailing. Execut servicii de detailing exterior (polish, protectii ceramice, ceara etc), detailing interior, restaurarea farurilor matuite (ca la carte, nu ca in spatele blocului, in 3 pasi de smirgheluire umeda, apoi compounding cu Menzerna HCC400, polish cu Menzerna SF3500 si apoi protectie cu Menzerna Power Lock), detailing motor fara jet de apa si alte asemenea.

Gasiti mai multe detalii pe site www.megadetailing.ro si pe pagina de facebook www.facebook.com/megadetailingromania .

Ma gasiti si la nr. personal 0743 652 846. Cind sunati, mentionati ca sinteti membri pe forum reno si ne intilnim, discutam, rezolvam problema.
glaser
Winter promo 300 de lei, 250 pentru forum reno:
- spalare 2BM
- decontaminare
- one step polish
- aplicare ceara/sealant
glaser
La multi ani! Nu verific intotdeauna forumul, va rog sa ma sunati la 0743 652 846, acolo raspund tot timpul. Imi cer scuze forumistilor care mi-au scris si carora abia acum le-am vazut mesajele. Va urez un an nou extraordinar!
glaser
up

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.