Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Senzori parcare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio IV
t530
Salutare,

Si-a montat cineva senzori de parcare spate dupa ce si-a achizitionat masina? Am tot citit aici pe forum si nu am vazut sa se fi discutat.
valentin_dav
ai mei au fost montati de catre dealer cand a venit masina
Florin_Matei
La fel am procedat si eu; instalatia a fost montata de dealer,inainte de livrare.
t530
Eu nu am fost foarte inspirat cand mi-ai luat masina, iar acum vreau sa-mi montez senzori doar pe bara din spate. Ma gandesc daca se poate sa-mi cumpar eu kit-ul si sa-l monteze dealer-ul "sa nu pierd garantia masinii"...
paul1981
eu am cumparat senzorii la o luna dupa ce mi-a fost livrata masina , dar de la ei . Tot la rep. Renault am facut si operatiunea .
t530
Poti sa-mi spui cat a costat operatiunea?
paul1981
620 RON / 500 RON senzorii parcare spate cu afisaj digital originali Dacia- Renault marca Directed 9401TD . 120 RON manopera .
manu18ymc
Are cineva senzori fațã din fabrica sau montați ulterior?
Bogotta
Camera video pentru marsarier a montat cineva ? Ma intereseaza un atelier in Bucuresti daca stiti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.