Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: perdeluta luneta megane 1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Modificari si imbunatatiri
catalin1
salut as vrea sa stiu daca megane 1 hachback a venit echipat din fabrica cu perdeluta luneta desi locasurile exista la multe modele nu am intalnit exista la unele modele dar cele limusine berline as vrea sa stiu un cod de acest produs daca are cineva sau a cumparat perdeluta pt luneta sau daca se poate adapta de la un megane 2
cnada
Eu am varianta hatch (cu scaune&parbriz incalzite etc) si are niste prinderi pentru asa ceva in partea de sus a plafonului chiar la inbinarea cu hayonul. Si pe mine m-ar intresa!
espacern
Exista perdea hayon cod 7701416288 si set perdele laterale spate cod 7701409264.....pentru Megane 1 ph.2 HB
cnada
Multumesc! smile.gif
catalin1
mulltumim colegule espacern
catalin1
in acest filmulet arata clar ca megane 1 are ca accesorii perdeluta luneta si geamuri laterale spate , https://www.youtube.com/watch?v=2Jb4l7qy0o4 daca aveti ideie cei care ati gasit un site sau un magazin de piese unde se aduce pe coduri lasati un semn pe acest topic
eviltuning
La reprezentanta aduc dupa coduri.
catalin1
multumesc colegule m am gandit si eu la varianta asta cu reprezentanta dar ma oprit faptul ca aduc dar ma gandesc ca cer cat pretu lmasinii , intrebare am vazut in filmultet ca perdeluta este exact ca la laguna adica iese dintr un rulou care e ascuns pe dosul politei de la portbagaj , asa e si la laguna 2 oare nu se potriveste si cea de pe laguna 2 pt ca am gasit la dezmembrari una si mai lasa la pret
catalin1
Salutare. . am o nelamurire am comandat de la un coleg de pe forum o perdeluta de megane 1 clasic intrebare se potriveste la un m1 hachbak stau in dubi pana ajunge am comandat o chiar cu riscul sa nu se potriveasca . se poate adapta ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.