Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rotire scaune 360 gr
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Safrane,Velsatis,Avantime si Espace
blecaipi
Salutare , cine are un Espace IV poate sa imi zica daca e posibil sa rotesti scaunul dreapta sofer la 360 gr ? Parca am citit ca si randul doi poate fi rotit .
sorinache11
salut,
360 sau 180?
blecaipi
QUOTE(sorinache11 @ 29 Feb 2016, 19:50)
salut,
360 sau 180?
*


180 grade
Ideea este sa pun 3 scaune de copii si o mama care sa ii supravegheze .
h
espacern
Daca este doar pentru supraveghiere copii cauta o oglinda speciala juma'de sfera......scaunele pivotante rotativ costa optional enorm!
blecaipi
QUOTE(espacern @ 1 Mar 2016, 17:22)
Daca este doar pentru supraveghiere copii cauta o oglinda speciala juma'de sfera......scaunele pivotante rotativ costa optional enorm!
*



Defineste enorm smile.gif
espacern
Te ajuta DEX-ul pentru definitie cuvant....sper!
Daca doresti sa afli informatii despre pret cauta la reprezentanta....mai bine.
blecaipi
Am vrut doar sa mentionez ca enorm difera de la persoana la persoana. Pentru unii cateva sute de euro au o valoare, pentru altii, sunt doar marunt. smile.gif
Pana la urma o sa fac un test drive cu un Grand Espace si am sa decid daca este potrivita pentru mine sau nu.
dethave
Cateva sute de euro nu fac o diferenta fundamentala. Enorm exprima acelasi lucru pentru toti ( prea mult pentru putin) . Ca si la gradele cercului, ne invartim in loc sa ne intoarcem diametral opus.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.