Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Help
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Alexandru Gavrilă
am creat si eu un cont si din gresala am scris numele gresit, cum as putea sa modific numele, nu gasesc la profilul userului, Multumesc anticipat
AlexV
Care este numele corect?
DragosP
Probabil Gavrilă, nu gavril[.
Markos
QUOTE(AlexV @ 28 Feb 2016, 21:00)
Care este numele corect?
*



]lexandrugavril[
Alexandru Gavrilă
Gavrilă
Alexandru Gavrilă
Nu știu de ce nu mi îmi apare anunțul cu un Renault Megane cu volan pe dreapta? Mă poate ajuta cineva.
l@u
Regulamentul l-ai citit?
Alexandru Gavrilă
Nu. Unde il pot găsi. Multumesc
darksleep
Uite aici ai regulamentul: https://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=5&id=2

Spor la citit. tongue.gif
Fratzica
7. a ) Desi acesta este un forum auto, el NU este un loc pentru samsarii de masini! In consecinta, cei ce vind masini/motociclete/scutere etc. aduse din vest si care NU sint inmatriculate in RO, sa NU publice astfel de anunturi aici! ORICE post sau topic care NU se conforma cu aceasta regula este sters fara avertizare, iar autorii anunturilor primesc BAN PE MINIM 15 zile calendaristice fara alta avertizare.
cj98czh
Anuntul de vanzare pus pe aria tehnica nu iti apare pentru ca a fost sters de catre mine ... citeste si respecta regulamentul ....
Alexandru Gavrilă
Dacă știam nu îl postam, dar nu am știut. Nu o să se mai întâmple. Îmi pare rău.

15 Nov 2016, 06:38:
Pentru Fratzică: Dar mașina este pe numele meu, are toate actele în regulă, eu nu fac combinații sau nu încerc să dau țeapă. Nu înțeleg de ce se discriminează cei care aduc mașini din vest. A mea este din est și am condus-o în Cipru înainte să vin cu ea în RO. Nu aș fi vândut-o dacă nu ar fi fost lovită. Eu vreau să ajut pe cei care caută piese originale pentru mașinile lor. Dar numai contează. Dacă așa este legile site-ului, ne supunem. Mulțumesc

15 Nov 2016, 06:39:
Poate îmi schimbați și mie numele că l-am scris greșit. Alexandru Gavrilă este cel corect. Mulțumesc. O zi bună. Domnul cu noi.
cj98czh
Daca respecti regulile de la Bursa si spui clar in anunt ca masina este pentru dezmembrare poti sa postezi anuntul.
AR-18-MOS
Eu sunt curios a cui clona e... rolleyes.gif
b76bgaarh
cumva programatorul de masini de cusut, din UK?
Alexandru Gavrilă
Îmi poate schimba și mie cineva numele. Cel corect este Alexandru Gavrilă. Mulțumesc
Alexandru Gavrilă
Cine poate îmi schimba și mie numele. Numele corect este Alexandru Gavrilă. Mulțumesc
l@u
Se pare ca nu stii sa citesti, regulamentul, nu, topicul dedicat, nu, ce cauti aici?
AR-18-MOS
QUOTE(l@u @ 15 Nov 2016, 18:40)
ce cauti aici?
*


Vreo clona... rolleyes.gif
l@u
Daca cineva prefera sa se injoseasca intratat, e treaba lui!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.