Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: radiator incalzire interior Espace II
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Safrane,Velsatis,Avantime si Espace
NeluBrindea
Daca puteti sa ma ajutati cu iformatii referitor la schimbarea radiatorului de incalzire in masina. Stiu ca este sub bord, ca trebuie sa dau jos partea inferioara dreapta a bordului, dar nimeni nu stie sa imi spuna cum...nimeni (mecanii din zona) nu stie de unde se desface acea parte a bordului. In rest am inteles ca nu e complicat.
Va rog... blink.gif
dethave
Încearcă sa iei legătura cu Bundy220. Stie mai multe la Espace 2 . Daca era Espace 3 te descurcam eu, cu poze cu tot... Dar am impresia ca diferă fundamental.Stai ca-ncerc sa-i dau pm sa te contacteze. Acum am văzut ca ai doar o postare( nu poți trimite pm).
NeluBrindea
Ok. Mersi mult. Eventual sa-mi trimita un nr. de tel. sau un mesaj. 0757 744 368.
bundy220
eu tot Espace 3 am,singura parte buna la 2 este ca se pot scoate separat tevile din calorifer fata de 3. Asta s-ar putea sa fie un mare avantaj in sensul ca nu mai este nevoie de scoaterea intregului sistem ci doar a caloriferului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.