Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault fluence Facelift
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Fluence
Laurentiu B
Salutare la toată lumea,
Posed un Fluence din 2012 care in acest moment e in service pentru a ii schimba bara cea veche cu modelul Facelift. Toate bune si frumoase, le am achiziționat pe toate pana la proiectoarele de ceata. Ce am cumpărat zilele trecute a trebuit sa le returnez deoarece cei de la service mi au spus ca nu se potrivește. Ma poate ajuta cineva cu un cod sau cum sa le comand însă de aceasta data sa fie si cele potrivite. M ar interesa si luminile de zi care momentan nu le am găsit decât la prețuri nesimțite. Eu sunt din Cluj Napoca, am masina de un an jumate ( cumpărată second hand) si sunt foarte mulțumit de cum se comporta. Are peste 350.000 km fără a se schimba nimic la motor, cutie sau injectoare. In rest sigur ca S a investit câte puțin dar nu exagerat.
Aștept o lămurire din partea voastra si va stau la dispoziție pentru alte informații care vi le as putea furniza.
Mulțumiri anticipate
orhan87
Off topic scuze faci taxi cu ea ? biggrin.gif
Eu merg cam toata ziua si nu fac 115.000 km cu ea / an biggrin.gif
iDoctor
citeste urmarind cu degetelul, masina o are de juma de an , deci .......
Laurentiu B
Ce întreaba omul si ce răspuns primește... Da masina face taxi si cam 130000 km pe an.
espacern
Unde este intrebarea....ca nu vad semnul?
cuki46
QUOTE(Laurentiu B @ 25 Nov 2015, 19:00)
Ce întreaba omul si ce răspuns primește... Da masina face taxi si cam 130000 km pe an.
*



pai la ce powla te astepti cand zici ca ai masina de 3 ani si 350.000km?? blink.gif blink.gif

Banuiesc ca esti taximetrist asa-i?....

Plus de asta, vezi ca asta nu ii formul mecanicilor Reno sau a vanzatorilor de piese Auto Reno. 95% din useri nu cred ca au mare tangenta cu mecanica...pe cand tu ai deschis un topic cu o denumire proasta, unde ai scris despre cum ti-ai schimbat xyz si ca preturile la Reno is mari.

Numa bine.
cristian_tiberiu
Salut,

S-a potrivit bara cu facelift in locul celei vechi? Ai schimbat si faruri sau absorbant socuri, grile etc?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.