Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manual de reparatii Espace 3 2,2 dt
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Safrane,Velsatis,Avantime si Espace
Mitica1960
Daca are cineva sa-mi trimita contra cost , in format electronic sau o adresa de unde sa-l pot descarca gratis . Va multumesc anticipat !
bundy220
pentru asa ceva vrei?
Mitica1960
Pentru cine mai intereseaza http://manual4free.blogspot.ro/2009/08/ren...air-manual.html
bundy220
colegu"!!! iti place sa centrezi si sa dai tot tu cu capul?
alin_TM
Manual
Mitica1960
Va multumesc pt raspunsuri dragi prieteni . Mai pun 2 intrebari , deoarece am espace 3 doar de cateva zile si mai am mullt de lucru la ea : 1. Trebuie sa schimb amortizoarele fata si nu vad unde sunt prinse in partea de sus si 2. La bordul electronic in patrateaua unde trebuie sa vezi ceasul la mine se vad doar 3 pucte cat presupun ca e temporizatorul bujiilor si dupa aceea apr o multime de puncte mici si doar atat . poate fi o prpblema de contact sau e un defect mai profund .... C stima Mitica1960
dethave
Referitor la telescoape: la 15 cm sub chederul capotei sunt doua bucăți de pâslă cu o forma aparte, prinse cu butoni de plastic. Le dai la o parte si o sa apara doua capace de tabla prinse cu Torx-uri. Le desfaci si apare capătul telescopului . Iar deasupra ,montat oblic , e filtrul antipolen.
Display- nu stiu.
Mitica1960
Multumesc foarte mult pt informatie . Daca e vreme buna azi le si schimb .
bundy220
QUOTE(Mitica1960 @ 24 Oct 2015, 21:52)
Va multumesc pt raspunsuri dragi prieteni . Mai pun 2 intrebari , deoarece am espace 3 doar de cateva zile si mai am mullt de lucru la ea :  1. Trebuie sa schimb amortizoarele fata si nu vad unde sunt prinse in partea de sus si  2. La bordul electronic in patrateaua unde trebuie sa vezi ceasul la mine se vad doar 3 pucte cat presupun ca e temporizatorul bujiilor si dupa aceea apr o multime de puncte mici si doar atat . poate fi o prpblema de contact sau e un defect mai profund .... C stima Mitica1960
*



http://manual4free.blogspot.ro/2009/08/ren...air-manual.html
pdf-ul Espace_JE_30-38.pdf
pagina 38.....

la ce iti foloseste daca nu citesti?

26 Oct 2015, 15:10:
Despre bord e indicata o fotografie.
Mitica1960
Multumesc pt raspuns , amortizoarele le-am schimbat duminica , poza cu bordul am sa o fac in zilele urmatoare .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.