Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Schimbare vaporizator
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
gabryeli
Salutare, ma ajuta si pe mine cineva cum inlocuiesc vaporizatoru de clima?
Grigo0605
Văd ca nu a răspuns nimeni.
L-ai înlocuit până la urma?
Poate ne transmiți etapele
alexgeogabriel
Tu esti cumva in goana de posturi pentru a trimite mesaje private?
Grigo0605
Nu mulțumesc, am treburi mai importante!
Probabil tu ești în căutare de așa ceva, eu am răspuns conform topicului.
Dacă tot se face un topic măcar să răspundă sau să se șteargă.

Așa ca mai bine îți retragi întrebarea ca nu are nici o legătură cu topicul.
O zi bună!
bleano1
QUOTE(alexgeogabriel @ 4 Oct 2015, 09:27)
Tu esti cumva in goana de posturi...
*

Exact...asta pana nu vede un moderator si-l va avertiza.
Daca nu a raspuns nimeni ,nu vii tu si mai intrebi o data,citeste regulamentul.
Grigo0605
Pai ma intereseaza cum se schimba piesa in sine, asa ca am intrebat incat sa-mi raspunda cineva.
Nu sa veniti voi 2 frustrati si sa lasati comenturi degeaba, sa-mi spuna unul si altul ce sa scriu.
Am intrebat simplu care sunt etapele, daca stiti scrieti, daca nu asta e.

E un forum sa discutam despre situatii, nu despre ce sa scriem, cum si cand.
Acum, cine raspunde la topic? Care sunt etapele?

Multumesc, o zi buna!
alexgeogabriel
Felicitari, ai 20 de posturi, daca ai nevoie de de aceste etape, citeste regulamentul, care zice ca trebuie sa cauti, cauta si vei gasi destule discutii despre vaporizator dar deh... de ce ai avea tu nevoie de sfaturi din partea unor frustrati? rolleyes.gif
Grigo0605
Asa-i ROMANUL ! Sta si comenteaza pana nu mai poate.
Vezi sa nu faci hernie ca duci atata greutate dupa tine.
Ms de sfat, am sa-l folosesc pe viitor.

Ps : Nu ma intereseaza post-urile, mesaje private, n-am de gand sa ajung persoana cu celel mai multe posturi din forum.
Scopul scuza mijloacele si aveam nevoie de cateva informatii si le-am cerut, le-am gasit, m-au ajutat si multumesc celor care le-au oferit. In rest sanatate tuturor ca nu am de gand sa stau la discutii si sa ma cert pentru ca cineva crede ceva, altul altceva.
Am cautat la search si nu am gasit ceva concret... m-ar ajuta mai mult daca stii unde este o explicatie mai buna pentru vaporizator, sa-mi transmiti un link.

O seara buna tuturor !
alexgeogabriel
Daca iti place sa jignesti, n-ai decat, uite ca nu iti dau nici un link daca nu stii sa te comporti, considera un cadou sfatul de pe celalalt topic legat de apa din portbagaj. Asa e ROMANUL, il ajuti si apoi se sterge cu tine la ..nd. Tipic!
Grigo0605
Îmi cer scuze dacă v-am jignit alexgeogabriel și bleano1!
Nu asta e interesul și scopul, n-am intrat pe forum să mă cert, am răspuns provocării și atât.
În fine. Eu zic să o încheiem aici.
Ms pentru solutie, mâine mă apuc de treabă, nu de alta dar vin ploile de acum.

O seara buna!
alexgeogabriel
Vezi pe acelasi topic ultimele 2-3 pagini, s-a descris acolo demontarea vaporizatorului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.