Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bec butoane climatizare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
LEGIONNAIRE
Buna seara,
Va deranjez intrebandu-va unde pot sa gasesc astfel de becuri pentru iluminarea butoanelor de la climatizare/ventilatie si daca acestea se achizitioneaza cu tot cu acest soclu din plastic sau se gasesc fara.Se gasesc si SMD? Va multumesc. O zi frumoasa in continuare.
andutu
Daca esti din Bucuresti, eu am luat de pe Maica Domunului cum te duci spre Bulevardul Lacul Tei, pe partea stanga este un magazin cu piese auto eu m-am dus cu becul a fost ieftin si marca OSRAM.Mai in fata gasesti tot felul de leduri care intra in soclul respectiv.
andutu
Daca esti din Bucuresti, eu am luat de pe Maica Domunului cum te duci spre Bulevardul Lacul Tei, pe partea stanga este un magazin cu piese auto eu m-am dus cu becul a fost ieftin si marca OSRAM.Mai in fata gasesti tot felul de leduri care intra in soclul respectiv.
LEGIONNAIRE
Va multumesc mult pentru ajutor. Andutu, imi pare rau ca sunt prea nou ca sa pot trimite PM. Vroiam sa te mai intreb cate ceva. O seara frumoasa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.