Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ajutor Clio 3
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
Ionut.Buduru
Salut,

Am si eu nevoie de ajutor pentru care sunt dispus sa platesc + garantie.
Am nevoie sa-mi fac RAR la un Renault Clio 3 adus din Franta si nu dispun de centuri spate,
am parcus tot RAR -ul si totul este in regula mai putin centurile spate care imi lipsesc.
Pun la dispozitie un service autorizat pentru demontare + montare dupa expertiza RAR
Am incercat sa cumpar si nu gasesc nimic,
Pentru mai multe detalii, 0745134444
Yan78
nu am cum sa te ajut. dar de curiozitate. masina nu a avut sau asa ai cumparat-o, fara centuri?
espacern
QUOTE(Ionut.Buduru @ 9 Feb 2015, 20:11)
sunt dispus sa platesc + garantie.

Care sunt conditiile de acordare garantie?
alexgeogabriel
Vezi la dezmembrari, gasesti o multime de centuri, de fapt cred ca le gasesti sa le cumperi si de noi.
RazvanF
QUOTE(Yan78 @ 10 Feb 2015, 08:18)
nu am cum sa te ajut. dar de curiozitate. masina nu a avut sau asa ai cumparat-o, fara centuri?
*


Depinde la ce a fost folosita masina, daca nu a avut nevoie de bancheta o fi scos si centurile, transport marfa. Nu stiu cum e in Franta dar sunt tari in care poti anula bancheta spate si sa "transformi" masina intr-un van, astfel platesti taxe mai mici pentru ea, dar daca esti prins cu pasageri in partea din spate unde era bancheta vei primi o amenda de trebuie sa vinzi masina sa o platesti.
On topic: Cauta la dezmembrari, poate le gasesti si de noi dar mai greu, ca nu sunt consumabile.
CJ45GPE
oare de pe clio 2 nu se potrivesc? ca te ajut cu mare placere
svclio
Cauta la dezmembrari gagu: http://www.dezmembrarigagu.ro , eu am gasit piese la preturi bune la ei. Au o multime de masini la dezmembrat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.