Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: doresc sa sterg topicurile
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
tibicristi
salut. doresc sa sterg toate topicurile deoarece nu mai sunt valabile. nici numerele de telofon nici adrese de mail nimic. doresc sa se stearga toate cat mai urgent. va multumesc
DragosP
50 de lei/topic.
Dacă-s peste 5.
Altel 75.
UXE
Cam scump domnu... dry.gif
tibicristi
faceti misto de mine sau ce? unde scria de 50 sau 75 in regulament?
AR-18-MOS
La punctul referitor la cotizatii catre CMN si BOR.

R19/16v
E subinteles wink.gif
corbex
Daca doresti sa le stergi tu, sterge-le! Daca vrei sa le stearga altcineva, poti introduce un "va rog!" in propozitia aia. De aceea ti se solicita tarif intreg, altfel aveai un discount de 15%.
sorin1983
[attachmentid=1627973859]
tibicristi
Daca reuseam sa le sterg nu va mai deranjam. Nu cred ca cererea mea a fost impertinenta . Nu inteleg de ce degenereaza asa mult acest subiect. Salut
UXE
Salut.
dil
Acum e bine?

O parte au fost sterse, cele ramase nu mai contin numarul de telefon.
tibicristi
Ma poate ajuta cineva ? Sau nu se poate?
sorin1983
tot nu e bine smile.gif
UXE
Va rog sa ii dati drept de moderare omului... Macar el sa aiba tongue.gif
adi_ar
Da' de ce sa se stearga, domnu Cristi?
Vad ca majoritatea erau pe la Bursa. Te urmaresc niscai tepuiti, sau care-i motivul?
UXE
Adevaru e ca daca ai scris.. acum este proprietatea forumului...
tibicristi
Nu ma urmareste nimeni. Anunturile au ani vechime . Si nr de telefon nu mai au aceasi destinatie . Iar piesele s au dat. Eu v am rugat doar sa le stergeti pt ca sunau oameni iar eu nu mai aveam piese.
Ma repet! Nu inteleg dece erau obligatorii atatea mistouri sau comentarii ironice. Am deranjat pe cineva? Daca am facut o imi cer scz. Sarbatori fericite
vallixx
Zici ca telefonul nu mai e valabil. Pai cum naiba numarul de telefon nu mai e valabil, daca omu' suna si tot de tine da? Si daca n-ar mai fi valabil ce conteaza cine suna pe el?
Idem cu mailul, daca nu il mai folosesti p'ala ce conteaza cine iti scrie?

Deci sunt chiar foarte valabile, dar nu vrei sa mai stie lumea de ele

Intelegi cam cum vine treaba?

Mai ales ca e destul de greu de crezut ca te mai suna lumea sa te intrebe de piesele postate acum X ani.

Cam de asta te intreba colegul daca nu cumva vrei doar sa ti se piarda urma.
Markos
Ce piese?
UXE
Schimba-ti cartela.. e mai ieftin decat la Dragos
klaus
Problema a fost rezolvata de un moderator de la sectiunea Bursa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.