Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bare transversale noul Symbol
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
reno.symbol
Va salut,
Ma intereseaza daca se pot monta sau daca a montat cineva fara modificari(dat gauri etc..)bare transversale de portbagaj pe un Renault Symbol modelul nou.
La Logan am vazut ca sunt niste gauri cu filet unde se pot pune barele respective. Pe Symbol nu am vazut asa ceva.
Daca se pot pune , am si eu nevoie de niste informatii, unde se pot monta, eventual niste preturi...
Multumesc !
cristicrs
De montat se pot monta, cu siguranta, si fara dat gauri sau alte adaptari. Daca dai un search pe google dupa "SUPRA N°86, Automaxi" o sa vezi exact modul de prindere de plafonul Symbol-ului. Nu am si nu pot sa-ti zic cu siguranta daca se potrivesc (producatorul ar zice ca da), dar parca am vazut modele de bare de genul asta si prin supermarket-uri.
adrian2011
uite si ici ,trebuia doar sa dai un sarci pe forum. si eu am cautat mult si bine ceva pentru noul symbol dar am ajuns la concluzia ca tot cele de origine sunt cele mai potrivite, plus ca nu fac nici zgomot in mers.
reno.symbol
Multumesc,
Am vazut ulterior ca s-a mai discutat pe tema ast pe forum. O sa caut originale, sper sa gasesc la bursa ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.