Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Claudita
Reno.ro - Forum Renault Romania > Oldtimers > Oldtimers > Restaurari
Pages: 1, 2, 3
Rob3rto
E dublata? Poti sa masori te rog latimea? Sunt interesat wink.gif
95bogdi
din ce se vede pare a fi intoarsa huh.gif
faine piese ce le-ai cumparat pentru daciuta smile.gif
bartenders
QUOTE(Daciotul_98 @ 23 Aug 2014, 22:11)
noi achizitii rare,cel putin asa cred tongue.gif
*



Unde ai gasit manerele cromate? Sunt interesant de un set smile.gif
Daciotul_98
pe net,o poza noua cu dacia
DACIOTUL_97
Incepe sa devina vedeta 04.gif
Daciotul_98
acum avem totul valabil itp 2016.rca 2015.rovigneta2015 biggrin.gif
Daciotul_98
ceva nou
Dacia1310Club2014
frumoasa masina s-o stapanesti sanatos fara accidente
Daciotul_98
ieri am centrat bara spate care era lasata in dreapta spate si vine perfect
DACIOTUL_97
Mai baga si tu niste poze ! RO_flag.gif
Daciotul_98
poze noi,la lada rotii de rezerva punctele care se vad sunt de vaselina comunista foarte vascoasa
Kitros
frumoasa masina, bafta !
Daciotul_98
cateva poze de sezon
psychoo
Arata bine masina, dar parerea mea este ca ar trebui sa pui numarul inapoi unde ii este locul...
Daciotul_98
dupa ce am montat si aranjat bara fata am constatat ca nu are gauri de numar radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif serios excl.gif
Babaq139QMB2
Fii ... serios DACIA are numarul in fata mijloc . smile.gif
Daciotul_98
azi a primit antigel wub.gif
Dragos BN-LIA10
Frumusica masinuta, pacat ca este revopsita altfel ma batea un gind sa ma pun iarasi pe drumuri. Bafta la vinzare in continuare, sper sa ajunga pe miini bune. smile.gif smile.gif smile.gif
Daciotul_98
asta incerc sa-i fac rost,dar daca nu o ia nimeni,la anul o pregatesc de vopsire pentru o viitoare atestare
DACIOTUL_97
QUOTE(Daciotul_98 @ 27 Nov 2014, 16:46)
asta incerc sa-i fac rost,dar daca nu o ia nimeni,la anul o pregatesc de vopsire pentru o viitoare atestare in viitor
*


respekt.gif RO_flag.gif
1310CL
O sa te saturi de ea repede asa,mai bine o pastrezi ca masina de garaj,asta chiar merita. smile.gif Altfel daca o folosesti zilnic si mai pica una alta la ea ai sa vezi ce piese de calitate gasesti ca pui azi si cade poimaine,o sa ramai dezamagit...iti zic din propria experienta,dar daca esti hotarat inca se mai poate sa-ti faci treaba cu dacia 1310...si chiar foarte bine. biggrin.gif bafta cu ea !
iulica89
Pretul prea mare in comparatie cu ce? Asta stii ca e buna la tabla si nu ar mai fi decat de adaugat decat un set de aripi originale, asta daca tii la originalitate... In rest cu actele sta bine din ce am inteles, decat benzina sa'i pui si te duce pana unde vrei. Mai rar o dacia 1310 nemacelarita de vre'un "mester"... happy.gif
Daciotul_98
Dupa o perioada de gandire m-am decis ca masina va avea o inima noua, de pulsor bineinteles radmasa.gif Actuala e buna dar nu se ridica la standardele mele radmasa.gif radmasa.gif
iulica89
La 8 lei...Numa' de drag o schimbi radmasa.gif
Daciotul_98
stiu radmasa.gif
Rob3rto
8 lei? huh.gif Vreau si eu una dry.gif
Daciotul_98
Era unica wub.gif astept vacanta sa o montez
razvan32
frumoasa masina. si a mea tot din 1990 este si merge foarte bine. sunt modele reusite
Daciotul_98
mersi mult
Daciotul_98
Pana una alta
DACIOTUL_97
QUOTE(Daciotul_98 @ 21 Nov 2014, 22:34)
dupa ce am montat si aranjat bara fata am constatat ca nu are gauri de numar radmasa.gif  radmasa.gif  radmasa.gif  serios excl.gif
*



radmasa.gif

QUOTE(Daciotul_98 @ 30 Dec 2014, 19:42)
Pana una alta
*



Nu o acoperi cu nimic ?
Daciotul_98
am o prelata sa vedem

1 Jan 2015, 00:24:
La multi ani tuturor !!!!
DACIOTUL_97
Lma ! tongue.gif
DACIOTUL_97
La multi ani tovarase si sa-ti traiasca furia icon_mrgreen.gif bday.gif
Daciotul_98
mersi mult, furia hiberneaza
Daciotul_98
noutati, masina sta in garaj de ceva timp, si am schimbat o piesa sa vedem cine-si da seama, scuzati mizeria de sub ea, antifonul e cel original (rosu) icon_mrgreen.gif
DACIOTUL_97
Frumos smile.gif Tine-o tot asa coolspeak.gif
iulica89
O rabla!
Bielete de 2 lei- la propriu radmasa.gif
Daciotul_98
radmasa.gif tongue.gif
Bara antiruliu de papuc+bielete noi=14 lei
DACIOTUL_97
unsure.gif
Daciotul_98
Vopsea de proasta calitate ce s-a exfoliat am dat cu grund la pensula nu e rugina wink.gif masina va intra la reconditionare
DACIOTUL_97
Succes.
Daciotul_98
Asa va arata la final, fara lucasuri
Daciotul_98
noutati, trebuie sa indepartez masticul de langa chedere dar incet incet se rezolva, pana una alta am pus lampa stg noua si un flaps. Am scos-o la plimbare vreo 10 km, si inca e fasneata tongue.gif
DACIOTUL_97
Cand o bagi la reparatii ca ne tii in suspans !!!

QUOTE(Daciotul_98 @ 15 Feb 2015, 22:41)
Am scos-o la plimbare vreo 10 km, si inca e fasneata tongue.gif
*



Te fac o liniuta ? LolLolLo.gif

QUOTE(Daciotul_98 @ 16 Feb 2015, 12:11)
Nu am talent la fotografii, acum vad radmasa.gif
*



Angajezi personal calificat ? Platesti bine ? naughty1.gif

P.S: ce te urasc pentru saptamana aia "libera"... laugh.gif -glumesc biggrin.gif ...spor la mesterit in continuare si sa ai grija sa fie frumoasa-nu ca nu ar fii deja,dar se poate si mai bine !
Daciotul_98
mesterit pe naiba simularea imi ia tot timpul, cred ca castig am 5 trepte buhahaha radmasa.gif radmasa.gif
DACIOTUL_97
Daca nu schimbi treptele cu precizie si ai ratat startul,tot degeaba nono.gif
Rob3rto
4 trepte e mult mai fasneata.. Si stiu ce zic! wink.gif
Def Jam
Sa o stapanesti sanatos. Masina arata foarte bine si daca aceasta este vopseaua originala si nu are multa rugina, nu o vopsi, ingrijeste doar partile afectate. Daca vopseaua nu este originala, atunci se merita sa fie vopsita toata. Spor la treaba si felicitari.
Daciotul_98
pana una alta am achizitionat o aripa dr fata pe care urmeaza sa o montez
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.