Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cod casetofon
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
Ciprian22
Salut, am si eu o problema cu codul la castofon :| are cod si nu il stiu sad.gif((( ma poate ajuta cineva va rog mult mult.

Rn229f30031891
Q172
8200197529

Aste sunt datele de pe casetofon daca ma poate ajuta cineva va rog mult
Multumesc !!!
devilgenius
Incearca 9813
murgusergiu
Salut...am si eu o problema cu un cod la casetofon original de twingo...blaupunkt...
BP8126X1924105
8 635 132 607
INDEX 5 ST SZN
multumesc....am o hartiuta in spate cu un cod 1585 dar dupa c il bag si apAs p 6 lung...imi arata multe liniute....si trebuie sa astept ceva timp pana pot sa-l bag din nou....
espacern
@murgusergiu=Din datele furnizate de tine lipsesc informatii importante care genereaza codul de deblocare.
De pe eticheta aflata pe partea superioara trebuie sa postezi datele.
Daca nu mai ai eticheta trebuie sa mergi la un atelier....sau sa cauti un alt aparat cu cod.
murgusergiu
Sal...dar nu mai am eticheta aia din spate...ca daca o aveam...am inteles ca este o aplicatie android care gaseste codul casetofonului...multumesc...am crezut ca se poate afla din datele acelea....o zi faina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.