Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Piese Renault Latitude
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Latitude
pieseautonoi2014
Vand piese auto noi (placute de frana; discuri; filtre aer, polen, ulei; kit distributie, pompa apa, ulei castrol, volante, bujii, caseta directie, disc ambreaj, far fata, radiator, teava esapament, amortizoare, bec xenon, acumulatori bosch, etc.) orice model renault latidude.
Mai multe detalii si preturi la numarul de telefon 0729422060.
dili
Pe bune?
lulivld
buna seara!am un latitude din 2012 si ma intereseaza daca pot obtine piese mai ieftine...
bara fata,armatura bara,grila radiator,panou frontal(trager)masca(grila)radiator.Multumesc anticipat!
lulivld
buna seara!am un latitude din 2012 si ma intereseaza daca pot obtine piese mai ieftine...
bara fata,armatura bara,grila radiator,panou frontal(trager)masca(grila)radiator.Multumesc anticipat!
alincipo
Salut ,
caut placute de frana pt latitude originale . Ma poate ajuta cineva cu numele producatoruliu placutelor de frana pt latitude?
Am avut o laguna 2 si placutele erau ATE. Sa merg tot pe ATE si pt latitude?
Merci .
disaster
Singurele piese originale sunt cele renault. Restul sunt denumite generic piese de origine echivalenta sau after market. De obicei renault sterge de pe piesa numele producatorului. Totusi placutele de frana de origine renault pe latitude sunt facute de ate.
LATITUDE
buna ... sunt noul posesor al unui renault latitude 2011 care din pacate este lovit partea stanga fata //cam tare// care ma puteti ajuta cu un pont de unde as putea sa-mi procur piese la un pret decent???..va multumesc anticipat... [attachmentid=1628053414]
espacern
La ce soc este acolo si cate piese necesita reparatia cea mai bune solutie este sa cauti o masina lovita in spate.....si sa folosesti piesele de pe aia.
gabize
Montantul față nu e deplasat? Ușa șoferului pare a nu se închide.
O să mai fie asta o mașină sigură?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.